facebook

Przeważnie pochmurno

22°C

Łódź

Przeważnie pochmurno
Wilgotność: 38%
Piątek
Przelotne opady
13°C / 22°C
sobota
Rozproszone burze
13°C / 24°C
Niedziela
Rozproszone burze
13°C / 23°C

Kontakt
ul. Północna 36
91- 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

KALENDARZ IMPREZ NA 2016r

DATA NAZWA IMPREZY RANGA MIEJSCE KATEGORIE WIEKOWE DYSCYPLINA ORGANIZATOR – DANE KONTAKTOWE
5.04 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
19.04 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
24.04 ROZPOCZĘCIE SEZONU MTB   BRZEZINY WSZYSTKI KATEGORIE MTB BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699
7-8.05 WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE POWIAT W ZGIERZU   ZGIERZ WSZYSTKI KATEGORIE SZOSA ZGIERZ ADAM ŚWINIUCH 693 255 507
10.05 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
14-14.05 WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE POWIAT W ZGIERZU   ZGIERZ WSZYSTKI KATEGORIE SZOSA ZGIERZ ADAM ŚWINIUCH 693 255 507
24.05 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
28.05 MP MASTERS CZAS MP ZDUŃSKA WOLA MASTERS SZOSA GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472
29.05 MP MASTERS PARY MP ZDUŃSKA WOLA MASTERS SZOSA GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472
31.05 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
3-4.06 MP MASTERS TOR MP ŁÓDŹ MASTERS TOR  
5.06 MTB BRZEZINY   BRZEZINY WSZYSTKI KATEGORIE MTB BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699
11.06 WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE PARZĘCZEW I O PUCHAR OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO   PARZĘCZEW MŁODZIK, MŁODZICZKA, JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA MŁODSZA, MASTERS SZOSA URZĄD GMINY W PARZĘCZEWIE UL. POŁUDNIOWA 1, 95-045 PARZĘCZEW, OZKol ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 TEL 601 995 508. RYSZARD NOWAKOWSKI 42 718 60 95,
12.06 WYŚCIG KOLARSKI O PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO I OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO   ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI KOBIETY I MĘŻCZYŹNI ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, ORLIK, MASTERS SZOSA URZĄD MIEJSKI W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM PLAC TADEUSZA KOŚCIUSZKI 2, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 95-070 TEL 42 712 10 18, OZKol ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 TEL 601 995 508. RADOSŁAW MYSZKOWSKI 42 712 23 53
14.06 WTOREK KOLARSKI WIELKA NAGRODA ŁODZI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
28.06 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
9 - 10.07 PUCHAR POLSKI WIELKA NAGRODA BEŁCHATOWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW JAZDA INDYWIDUA NA NA CZAS I START WSPÓLNY PP, MMM BEŁCHATÓW PUCHAR POLSKI KOBIETY ELITA, JUNIOR I JUNIORKA, JUNIOR MŁ, JUNIORKA MŁ, MŁODZIK, MŁODZICZKA SZOSA Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów, Katarzyna Kleska, tel. 44 733 51 01, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.belchatow.pl OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI PÓŁNOCNA 36 ŁÓDŹ
10.07 WYŚCIG MTB ROCHNA   ROCHNA WSZYSTKIE KATEGORIE MTB BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699
16-17.07 WYŚCIG KOLARSKI JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS I START WSPÓLNY PP ZDUŃSKA WOLA MASTERS SZOSA GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472
28-31.07 23 MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI JUNIORÓW „PO ZIEMII ŁÓDZKIEJ”   TEREN WOJ. ŁÓDZKIEGO (SĘDZIEJOWICE, ZDUŃSKA WOLA, ŁASK, BUCZEK) JUNIOR SZOSA STOWARZYSZENIE „AKCJA DLA KOLARSTWA” 98-100 ŁASK, UL. JODŁOWA 5/9. ANDRZEJ SYSKA 608 099 695
28-31.07 I OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI „MŁODZIK TOUR PO ZIEMII ŁÓDZKIEJ”   TEREN WOJ. ŁÓDZKIEGO (SĘDZIEJOWICE, ZDUŃSKA WOLA, ŁASK, BUCZEK) MŁODZIK SZOSA OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ, ARKADIUSZ JAŁOWSKI TEL. 601 995 508 STOWARZYSZENIE „AKCJA DLA KOLARSTWA” 98-100 ŁASK, UL. JODŁOWA 5/9. ANDRZEJ SYSKA 608 099 696
7.08. 42 OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI O MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW START WSPÓLNY. MMM BEŁCHATÓW - GROCHOLICE JUNIOR, JUNIORKA, JUNIOR MŁ, JUNIORKA MŁODSZ, MŁODZIK, MŁODZICZKA, KOBIETY OPEN SZOSA LUDOWY KLUB SPORTOWY „STOMIL” W BEŁCHATOWIE, BOGDAN STASIAK 505 291 123
14.08 ŚWIĘTO ZALEWAJKI W BUCZKU/K BRZEZIN   BUCZEK WSZYSTKIE KATEGORIE MTB BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699
23.08 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
26.08 LUB 27.08 MMM TOR ŁÓDŹ MMM ŁÓDŹ MŁODZIK TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36, KS SPOŁEM ŁÓDŹ
30.08 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
3.09 KRYTERIUM W WIELUNIU   WIELUŃ   SZOSA WIELUŃ
4.09 ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE O PUCHAR FIRMY ULISSE   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS TOR KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ
6.09 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
10.09 ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE GRAND PRIX ŁODZI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS TOR KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ
13.09 WTOREK KOLARSKI   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS TOR OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36
17.09 ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE, MEMORIAŁ P. BUKSZYŃSKIEGO, B. FIJAŁKOWSKIEGO, I P. SZYMCZAKA.   ŁÓDŹ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS TOR KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ
24.09 MMM W JEŹDZIE DWÓJKAMI NA CZAS MMM STRYKÓW – BRATOSZEWICE MŁODZIK SZOSA LUKS DWÓJKA STRYKÓW WOJCIECH POŻARLIK 512 250 468
1.10 MMM MTB ŁAGIEWNIKI LUB PIECZYSKA MMM ŁÓDŹ – ŁAGIEWNIKI MŁODZIK MTB OZKol UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ LUB TSR WIERUSZÓW ROBERT ZYCH 792600561
2.10 WYŚCIG XC BRZEZINY   BRZEZINY WSZYSTKIE KATEGORIE MTB BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699
6.11 WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI   ŁÓDŹ – ŁAGIEWNIKI WSZYSTKIE KATEGORIE MTB Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11.11 VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016   WIERUSZÓW WSZYSTKIE KATEGORIE MTB TSR WIERUSZÓW ROBERT ZYCH 792600561
3-4.12 WYŚCIG PRZEŁAJOWY PP SŁAWNO WSZYSTKIE KATEGORIE MTB LUKS SŁAWNO PRZEMYSŁAW GIERCZAK 601 555 392




© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL