KALENDARZ IMPREZ NA 2016r
DATA | NAZWA IMPREZY | RANGA | MIEJSCE | KATEGORIE WIEKOWE | DYSCYPLINA | ORGANIZATOR – DANE KONTAKTOWE |
5.04 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
19.04 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
24.04 | ROZPOCZĘCIE SEZONU MTB | BRZEZINY | WSZYSTKI KATEGORIE | MTB | BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699 | |
7-8.05 | WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE POWIAT W ZGIERZU | ZGIERZ | WSZYSTKI KATEGORIE | SZOSA | ZGIERZ ADAM ŚWINIUCH 693 255 507 | |
10.05 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
14-14.05 | WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE POWIAT W ZGIERZU | ZGIERZ | WSZYSTKI KATEGORIE | SZOSA | ZGIERZ ADAM ŚWINIUCH 693 255 507 | |
24.05 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
28.05 | MP MASTERS CZAS | MP | ZDUŃSKA WOLA | MASTERS | SZOSA | GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472 |
29.05 | MP MASTERS PARY | MP | ZDUŃSKA WOLA | MASTERS | SZOSA | GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472 |
31.05 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
3-4.06 | MP MASTERS TOR | MP | ŁÓDŹ | MASTERS | TOR | |
5.06 | MTB BRZEZINY | BRZEZINY | WSZYSTKI KATEGORIE | MTB | BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699 | |
11.06 | WYŚCIG KOLARSKI TOUR DE PARZĘCZEW I O PUCHAR OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO | PARZĘCZEW | MŁODZIK, MŁODZICZKA, JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA MŁODSZA, MASTERS | SZOSA | URZĄD GMINY W PARZĘCZEWIE UL. POŁUDNIOWA 1, 95-045 PARZĘCZEW, OZKol ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 TEL 601 995 508. RYSZARD NOWAKOWSKI 42 718 60 95, | |
12.06 | WYŚCIG KOLARSKI O PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO I OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, ORLIK, MASTERS | SZOSA | URZĄD MIEJSKI W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM PLAC TADEUSZA KOŚCIUSZKI 2, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 95-070 TEL 42 712 10 18, OZKol ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 TEL 601 995 508. RADOSŁAW MYSZKOWSKI 42 712 23 53 | |
14.06 | WTOREK KOLARSKI WIELKA NAGRODA ŁODZI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
28.06 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
9 - 10.07 | PUCHAR POLSKI WIELKA NAGRODA BEŁCHATOWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW JAZDA INDYWIDUA NA NA CZAS I START WSPÓLNY | PP, MMM | BEŁCHATÓW | PUCHAR POLSKI KOBIETY ELITA, JUNIOR I JUNIORKA, JUNIOR MŁ, JUNIORKA MŁ, MŁODZIK, MŁODZICZKA | SZOSA | Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów, Katarzyna Kleska, tel. 44 733 51 01, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.belchatow.pl OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI PÓŁNOCNA 36 ŁÓDŹ |
10.07 | WYŚCIG MTB ROCHNA | ROCHNA | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699 | |
16-17.07 | WYŚCIG KOLARSKI JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS I START WSPÓLNY | PP | ZDUŃSKA WOLA | MASTERS | SZOSA | GATTA SPORT GRZEGORZ TURKIEWICZ 782 620 472 |
28-31.07 | 23 MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI JUNIORÓW „PO ZIEMII ŁÓDZKIEJ” | TEREN WOJ. ŁÓDZKIEGO (SĘDZIEJOWICE, ZDUŃSKA WOLA, ŁASK, BUCZEK) | JUNIOR | SZOSA | STOWARZYSZENIE „AKCJA DLA KOLARSTWA” 98-100 ŁASK, UL. JODŁOWA 5/9. ANDRZEJ SYSKA 608 099 695 | |
28-31.07 | I OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI „MŁODZIK TOUR PO ZIEMII ŁÓDZKIEJ” | TEREN WOJ. ŁÓDZKIEGO (SĘDZIEJOWICE, ZDUŃSKA WOLA, ŁASK, BUCZEK) | MŁODZIK | SZOSA | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ, ARKADIUSZ JAŁOWSKI TEL. 601 995 508 STOWARZYSZENIE „AKCJA DLA KOLARSTWA” 98-100 ŁASK, UL. JODŁOWA 5/9. ANDRZEJ SYSKA 608 099 696 | |
7.08. | 42 OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI O MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW START WSPÓLNY. | MMM | BEŁCHATÓW - GROCHOLICE | JUNIOR, JUNIORKA, JUNIOR MŁ, JUNIORKA MŁODSZ, MŁODZIK, MŁODZICZKA, KOBIETY OPEN | SZOSA | LUDOWY KLUB SPORTOWY „STOMIL” W BEŁCHATOWIE, BOGDAN STASIAK 505 291 123 |
14.08 | ŚWIĘTO ZALEWAJKI W BUCZKU/K BRZEZIN | BUCZEK | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699 | |
23.08 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
26.08 LUB 27.08 | MMM TOR ŁÓDŹ | MMM | ŁÓDŹ | MŁODZIK | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36, KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
30.08 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
3.09 | KRYTERIUM W WIELUNIU | WIELUŃ | SZOSA | WIELUŃ | ||
4.09 | ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE O PUCHAR FIRMY ULISSE | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS | TOR | KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ | |
6.09 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
10.09 | ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE GRAND PRIX ŁODZI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS | TOR | KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ | |
13.09 | WTOREK KOLARSKI | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUN. MŁ. JUNIOR, MASTERS | TOR | OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI ŁÓDŹ UL. PÓŁNOCNA 36 | |
17.09 | ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE, MEMORIAŁ P. BUKSZYŃSKIEGO, B. FIJAŁKOWSKIEGO, I P. SZYMCZAKA. | ŁÓDŹ | KOBIETY I MĘŻCZYŹNI DZIECI, SZKÓŁKI KOLARSKIE, ŻAK, MŁODZIK, JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, U-23, MASTERS | TOR | KS SPOŁEM, OZKOL UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ | |
24.09 | MMM W JEŹDZIE DWÓJKAMI NA CZAS | MMM | STRYKÓW – BRATOSZEWICE | MŁODZIK | SZOSA | LUKS DWÓJKA STRYKÓW WOJCIECH POŻARLIK 512 250 468 |
1.10 | MMM MTB ŁAGIEWNIKI LUB PIECZYSKA | MMM | ŁÓDŹ – ŁAGIEWNIKI | MŁODZIK | MTB | OZKol UL. PÓŁNOCNA 36, 91-425 ŁÓDŹ LUB TSR WIERUSZÓW ROBERT ZYCH 792600561 |
2.10 | WYŚCIG XC BRZEZINY | BRZEZINY | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | BRZEZINY MTB PIOTR DZIEDZIC 737 444 699 | |
6.11 | WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI | ŁÓDŹ – ŁAGIEWNIKI | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | |
11.11 | VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 | WIERUSZÓW | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | TSR WIERUSZÓW ROBERT ZYCH 792600561 | |
3-4.12 | WYŚCIG PRZEŁAJOWY | PP | SŁAWNO | WSZYSTKIE KATEGORIE | MTB | LUKS SŁAWNO PRZEMYSŁAW GIERCZAK 601 555 392 |