facebook

Częściowe zachmurzenie

28°C

Łódź

Częściowe zachmurzenie
Wilgotność: 35%
Poniedziałek
Częściowe zachmurzenie
15°C / 26°C
Wtorek
Słonecznie
15°C / 25°C
Środa
Rozproszone burze
15°C / 26°C

Kontakt
ul. Północna 36
91- 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

Dziś podczas jazdy indywidualnej na czas, z okręgu łódzkiego, rywalizowali zawodnicy KS Społem Łódź i LSKK Bełchatów.
10 miejsce zajęła Natalia Krześlak LSKK Bełchatów, a jej klubowy kolega Łukasz Nowicki ukończył zawody na miejscu 49.
Juniorzy młodsi KS Społem uplasowali się kolejno na miejscach: 15 Jakub Lewandowski, 43 Milosz Mielczarek i 44 Jakub Zuchora. Julia Błaszkiewicz była 29.
 
Jutro do tego grona dołączą: Natalia Wężyk i Eryk Piankowski KS Społem, Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń oraz Dawid Dordański LUKS Dwójka Stryków. O godz.10:00 do walki o tytuł i koszulę Mistrza Polski przystąpią juniorki młodsze, które będą miały do pokonania trasę długości 62,8 km, a o godz. 12:00 na lini startu zameldują się juniorzy młodsi i ich trasa liczyć będzie 94,2 km.
 
Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom i ich trenerom życzymy powodzenia :)

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym zbliża się wielkimi krokami.
14 lipca w Koziegłowach o godz. 11:00 rozpocznie się jazda indywidualna na czas, a dzień później 15 lipca o godz 10:00 do walki o najwyższe trofea w wyścigu ze startu wspólnego staną juniorki młodsze.
Juniorzy młodsi rywalizację rozpoczną o godz. 12:00.

Okręg łódzki reprezentować będą zawodnicy i zawodniczki:

KS Społem w składzie:
Natalia Wężyk
Julia Błaszkiewicz,
Jakub Lewandowski
Jakub Zuchora
Miłosz Mielczarek
Eryk Piankowski

LSKK Bełchatów:
Natalia Krześlak
Łukasz Nowicki

LUKS Dwójka Stryków:
Dawid Dordański

MLKS Wieluń:
Mateusz Włodarczyk

Wszystkim zawodniczkom, zawodnikom i ich trenerom życzymy powodzenia :)

Regulamin

15 lipca w Wieluniu rozegrane zostanie 48 Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 13 lipca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w dniu zawodów w biurze wyścigów.

Prawo startu maja zawodnicy i zawodniczki posiadający aktualne licencje sportowe, aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie OC i NNW, w kategorii: żak, młodzik, junior młodszy, junior, elita kobiet i orlik. 

W zawodach startować mogą również dzieci w wieku przedszkolnym,  dzieci i młodzież ze szkół podstawowych nie posiadający licencji oraz kategoria VIP (tylko zaproszone przez organizatora osoby). Osoby niepełnoletnie biorą udział w wyścigach za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Regulamin

W dniach 6-8.07.2018 młodzi adepci kolarstwa mieli możliwość wzięcia udziału w wyścigu etapowym rozgrywanym w Kobylej Górze, Ludwikowie i Droszewie.

Z okręgu łódzkiego na starcie stawili się zawodnicy KS Społem, LUKS Dwójka Stryków, ZTC Zduńska Wola, MLKS Wieluń oraz uczestnicy Szkółki Kolarskiej w strykowie.

Wyniki:

I etap Kobyla Góra:

Junior mlodszy

Juniorka młodsza

Młodzik

Młodziczka

Żak i żaczka

 

II etap Ludwików:

Junior mlodszy

Juniorka młodsza

Młodzik

Młodziczka

Żak i żaczka

 

III etap Ludwików - Droszew:

Junior młodszy

Juniorka młodsza

Młodzik

Młodziczka

Żak i żaczka

 

 

 

W dniach 5-6.07.2018 na torze w Szczecinie rozegrana została kolejna seria Pucharu Polski juniorów młodszych i juniorek młodszych, która była też eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kolarzy z województwa łódzkiego. 

KS Społem reprezentowali: Jakub Lewandowski, Miłosz Mielczarek, Julia Błaszkiewicz, Natalia Wężyk i  Adam Janeczek.

W barwach LSKK Bełchatów startowała Natalia Krześlak.

Wyniki na stronie: 

https://www.pzkol.pl/kalendarz/364,puchar-polski-juniorow-mlodszychjuniorek-mlodszych-eliminacja-do-ogolnopolskiej-olimpiady-mlodziezy-na-torze.html

 

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL