Bardzo dobre wieści docierają do nas z rozgrywanych obecnie na pruszkowskim welodromie Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym, w konkurencjach olimpijskich.

Świetnie zaprezentowały się zawodniczki KS Społem Łódź, które już pierwszego dnia startując w składzie Paulina Petri, Klaudia Królikowska wywalczyły srebrny medal, zdobywając tym samym tytuł wicemistrzyń Polski w konkurencji sprint drużynowy.

Drugiego dnia zawodów Paulina Petri do swojego dorobku medalowego dorzuciła jeszcze brąz w konkurencji keirin.

Gratulacje dla zawodniczek i ich trenera Jacka Grudnia

 Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w konkurencjach torowych będziemy mieli przyjemność zaprezentować wystawę włoskiego artysty Vico Calabro - GIRO d `ITALIA w grafice i rysunku.

Będziemy mieli możliwość zapoznać się z twórczością naszego Gościa jak również dokonać zakupu Jego prac, a z samym artystą spotkamy się osobiście w sobotę o godz 10:55 tuż przed rozpoczęciem zawodów.

Serdecznie zapraszamy

W dniach 8-10.06.2018 Okręgowy Związek Kolarski w Łodzi zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Konkurencjach torowych. Jak co roku, zawody rozegrane zostaną na torze kolarskim KS Społem w Łodzi przy ul. Północnej 36.

Wszelkie informację dotyczące Mistrzostw Polski można znaleźć na stronie: http://mptorowe.pl/

Zapraszamy również wszystkich sympatyków tej pięknej dyscypliny sportu oraz rodziny, bliskich i przyjaciół zawodników do kibicowania i wspólnej zabawy.

W sobotę 19 maja ruszają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach olimpijskich. Wśród kolarzy stających do walki o tytuły Mistrza Polski będziemy mogli oglądać  zawodniczki i zawodników okręgu łódzkiego z klubów: KS Społem Łódź i LUKS Dwójka Stryków. 

Wszystkim naszym reprezentantom życzymy powodzenia.

Regulamin

Top 20 Omnium

  1. ZAPISY DO STARTU W MISTRZOSTWACH POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM. 22-24.06.2018
  2. XV MIĘDZYNARODOWY ETAPOWY WYŚCIG KOLARSKI "SZLAKAMI JURY"
  3. STREFA ROWEROWA BRZEZINY ZAPRASZA NA III EDYCJĘ RAJDU ROWEROWEGO "OD PASIEKI DO PASIEKI". 20.05.2018.
  4. "SZLAKIEM PARKÓW ŁÓDZKICH" - CYKL WYŚCIGÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENT MIASTA ŁODZI P. HANNY ZDANOWSKIEJ. II EDYCJA - PARK 3-GO MAJA 12.05.2018r.

Strona 1 z 5