facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

Informujemy, że z powodu opadów deszczu, jakie wystąpiły w ostatnim dniu zmagań, tj. 1.08.2021r., zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym,  zostały przerwane.

W porozumieniu z organizatorem, trenerami i przewodniczącym komisji torowej przy PZKol., Panem Adamem Sieczkowskim, na Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich w Pruszkowie, nastąpi dokończenie konkurencji keirin juniorek młodszych i juniorów młodszych oraz przeprowadzone zostaną wyścigi madison juniorek młodszych i juniorów młodszych .

Poniżej wyniki konkurencji keirin, który został rozegrany do biegów półfinałowych. 

KEIRIN JUNIORKA MŁODSZA

KEIRIN JINIOR MŁODSZY

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Kalisz 30.07-1.08.2021r. - Srebrny medal Marysi Klamut KS Społem Łódź.

Srebrny medal, w wieloboju omnium, wywalczyła Maria Klamut, zawodniczka KS Społem Łódż, podczas rozgrywanej na torze w Kaliszu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym.

W tej samej konkurencji, wśród juniorów młodszych Erik Pacholec LUKS Dwójka Stryków uplasował się na miejscu 12, jego klubowy kolega Jakub Gadecki zajął miejsce 18, a Miłosz Szwed, reprezentujący  PTC Pabianice ukończył rywalizację na miejscu 20.

W konkurencji sprint Dominik Wróbel KS Społem Łódż był 10, a Matylda Głowacka KS Społem Łódź zajęła miejsce 7.

Na 2000 m Maria Klamut KS Społem Łódź, z czasem 2:45:755 uplasowała się tuż za podium, zajmując, nie lubiane przez sportowców, 4 miejsce.

W konkurencji sprint drużynowy juniorek młodszych, drużyna KS Społem Łódź,  jadąca w składzie Anna Samecka, Maria Klamut i Matylda Głowacka, uzyskując czas 57:817, również uplasowały się tuż za podium, na miejscu 4.  Wśród juniorów młodszych w sprincie drużynowym startowały trzy drużyny z okręgu łódzkiego.  Na miejscu 7 zawody ukończyła drużyna KS Społem Łódż w składzie: Dominik Wróbel, Aleksander Jałowski i Igor Rydzyński. Drużyna LUKS Dwójka Stryków w składzie Jakub Gadecki, Erik Pacholec i Łukasz Machniewicz zajęła miejsce 9, a na miejscu 12 sklasyfikowana została drużyna PTC Pabianice w składzie: Igor Wolski, Szymon Kosuń i Kacper Chudy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.

OMNIUM

2000 M JUNIOR MŁODSZY

2000 M JUNIORKA MŁODSZA

3000 M DRUŻYNA JUNIORKA MŁODSZA

3000 M DRUŻYNA JUNIOR MŁODSZY

SPRINT DRUŻYNOWY JUNIOR MŁODSZY

SPRINT DRUŻYNOWY JUNIORKA MŁODSZA

SPRINT JUNIOR MŁODSZY

SPRINT JUNIORKA MŁODSZA

 

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL