facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

JAKUB LEWANDOWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ W WYŚCIGU SCRATCH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW EUROPY.

Podczas pierwszego dnia Młodzieżowych Mistrzostw Europy, rozgrywanych na torze w holendreskim Apeldoorn, świetnie zaprezentował się zawodnik KS Społem Łódź Jakub Lewandowski, który w wyścigu scratch w kategorii junior wywalczył brązowy medal.

Natalia Wężyk, również na co dzień reprezentująca KS Społem Łódź, wywalczyła 6 miejsce w sprincie drużynowym juniorek, w którym startowała wraz z Sandrą Prusińską i Joanna Błaszczak.

Gratulacje :)

 

Link do wyników

http://www.uec.ch/en/event/158/2021-uec-track-jun-u23-european-championships

Wyniki scratch junior

W dniach 11-15.08.2021 młodzi adepci kolarstwa mieli możliwość ścigania się w wyścigu Tour de Pologne Junior, którego kolejne etapy rozgrywane były w następujących miastach: Rzeszów, Bielsko-Biała,Katowice i Kraków.

W kategirii młodziczka województwo łódzkie reprezentowała zawodniczka KS Społem Anna Samecka, która na poszczególnych etapach zajmowała odpowiednio miejsca: 14, 9, 12 i 26 co w klasyfikacji generalnej (w której brane były pod uwagę trzy najlepsze rezultaty) uplasowało ją na miejscu 10.

W kategorii żak mieliśmy dwóch przedtawicieli naszego okręgu, którzy na co dzień również reprezentują barwy KS Społem Łódź. Tymon Monik, który zajmował kolejno miejsca: 55, 45, 40 i 48, ostatecznie skalsyfikowany został na  30 miejscu w generalce oraz Antoni Ożóg, który rywalizował tylko podczas pierwszego etapu i zajął miejsce 45, które z kolei w generalce dało mu 33 lokatę.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszyh sukcesów.

Wyniki dostępne są na stronie: https://nowa.domtel-sport.pl/wyniki,zawody,5063

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w składzie Kadry Narodowej na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym znalazła się czwórka reprezentantów okręgu łódzkiego:

Juniorzy– średni dystans

  • Jakub Lewandowski  KS SPOŁEM ŁÓDŹ
  • Julian Kot KS SPOŁEM ŁÓDŹ

Juniorki – sprint

  • Natalia Wężyk KS SPOŁEM ŁÓDŹ

U23 kobiety – sprint

  • Paulina Petri KS SPOŁEM ŁÓDŹ

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL