facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

GÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI WALIM 26-28.08.2022 przechodzą do historii.



Dla reprezentantów Okręgowego Związku Kolarskiego nie do końca potoczyły się tak jakby sobie tego życzyli. Defekty i kraksy skutecznie przeszkodziły w walce o lepsze pozycje. Ale cóż, taki jest sport i trzeba to przyjąć z pokorą, wyciągając z minionych doświadczeń to co najlepsze, co pozwoli iść dalej i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Pierwszego dnia zawodów, w piątek, do walki o mistrzowskie tytuły i medale na starcie stanęły kobiety.
W wyścigu elity kobiet Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź zajmuje 8 pozycję, co daje jej 5 miejsce w klasyfikacji orliczek.
W juniorkach 19 miejsce zajęła Anna Lipieta MLKS Wieluń.
W kategorii juniorek młodszych 8 miejsce wywalczyła Paulina Lipieta MLKS Wieluń, 12 Klaudia Piśniak MLKS Wieluń, 13 Anna Samecka KS Społem Łódź, 15 Julia Pietrzak MLKS Wieluń, 19 Maria Klamut KS Społem Łódź, 20 Zofia Konopa PTC Pabianice i 26 Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

Drugi dzień rywalizacji, sobota, należał do juniorów młodszych i juniorów.
W juniorach młodszych najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z województwa łódzkiego był Kacper Chudy PTC Pabianice, który do mety dojechał na miejscu 31. 35 był Maciej Bajdor PTC Pabianice, 51 Oskar Piasecki PTC Pabianice, 68 Michał Strzelecki Luks Dwójka Stryków, 69 Miłosz Szwed PTC Pabianice, 80 Dawid Kolebacz MLKS Wieluń, 92 Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków, 115 Jakub Maciejewski LUKS Dwójka Stryków i 116 Mateusz Ciołek LUKS Dwójka Stryków.

Wśród juniorów 24 lokatę zajmuje Szymon Ptak MLKS Wieluń , 38 Piotr Kus MLKS Wieluń, a 52 Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice.

 

Wyniki:

Elita kobiet + U23

Juniorka

Juniorka młodsza

Junior młodszy

Junior

Elita men