facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

I seria szosowego Pucharu Polski została rozegrana w miniony weekend w Zamościu.
Na te zawody zjechali kolarze z całej Polski, więc i tych z okręgu łódzkiego nie mogło tam zabraknąć.
W piątek 7 maja kolarze i kolarki rywalizowali podczas jazdy indywidualnej na czas.
Kategoria kobiety open miała do pokonania dystans 13-tu km.
Sandra Bralińska MLKS Wieluń wywalczyła miejsce 24, a Anastazja Wilijewicz KS Społem Łódź 38.
Juniorki młodsze ścigały się na trasie 10 km.
Wysokie, 5 miejsce zajęła Maria Klamut KS Społem Łódź a jej klubowa koleżanka Matylda Głowacka była 24.
Zawodniczki MLKS Wieluń: Klaudia Pisniak, Anna Lipieta, Julia Pietrzak i Natalia Pietrzak zajęły miejsca 41, 45, 49 i 68. Oliwia
Wylazłowska LUKS Dwójka Stryków była 67.
Juniorzy rywalizowali na najdłuższym dystansie i mieli do pokonania trasę długości 20 km.
Julian Kot KS Społem Łódź wywalczył miejsce 9, Jakub Lewandowski KS Społem Łódź 15, Antoni Kida KS Społem Łódź 18, Radosz Maksymilian KS Społem Łódź 21, Długosz Bartosz KS Społem Łódź 79, a Mateusz Więcek PTC Pabianice 96.
W kategorii junior młodszy mieliśmy najwięcej reprezentantów naszego okręgu.
Najwyżej sklasyfikowanym, bo na miejscu 9 został Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków.
42 miejsce zajął Szymon Kosuń PTC Pabianice, Piotr Kuś MLKS Wieluń uzyskał 58 lokatę, Aleksander Jałowski KS Społem Łódź był 59, Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków 61, Igor Wolski PTC Pabianice 62, Erik Pacholec LUKS Dwójka Stryków 63, Miłosz Szwed PTC Pabianice 66, Igor Polit KS Społem Łódź 70, Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków 72, a Maciej Bajdor PTC Pabianice 93.
Drugie miejsce w kategorii młodziczka, podczas wyścigu na 5 km wywalczyła Anna Samecka KS Społem Łódź.
12 bya Weronika Skrzyńska LUKS Dwójka Stryków, 14 Joanna Głowienkowska MLKS Wieluń, a 21 Paulina Lipieta MLKS Wieluń.
Młodzicy również mieli do pokonania dystans 5 km.
13 miejsce zajął Kacper Chudy PTC Pabianice, 36 Jan Bajdor PTC Pabianice, 38 Oskar Piasecki LUKS Dwójka Stryków, 45 Dawid Kolebacz MLKS Wieluń, 46 Dawid Żółtaszek MLKS Wieluń, Mateusz Ciołek LUKS Dwójka Stryków był 61, a Jakub Pacholec również LUKS Dwójka Stryków 64.
W sobotę odbyły się wyścigi ze startu wspólnego.
W kategorii kobiety open, które ścigały się na 77 km trasie, Sandra Bralińska uplasowała się na miejscu 10, a Anastazja Wilijewicz na 61, co w klasyfikacji juniorek dało jej miejsce 36.
Wyścig juniora to dystans 94,7 km.. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego województwa był Julian Kot, który linię mety minął na miejscu 9. Jakub Lewandowski był 23, Szymon Ptak MLKS Wieluń 48, Antoni Kida 50, Bartosz Długosz 51, a Maksymilian Radosz 52.
Kategoria Junior Młodszy to 77 km wyścigu, podczas którego Michał Strzelecki plasuje się na wysokim 5 miejscu.
Piotr Kuś linię mety mija jako 26 zawodnik. 49 miejsce zajmuje Szymon Kosuń, 53 Igor Wolski, 60 Miłosz Szwed, 80 Łukasz Machniewicz, 83 Igor Rydzyński, 84 Igor Polit, a 99 Igor Bieniek ZTC Zduńska Wola.
Trasa juniorek młodszych liczyła sobie 59,3 km. Miejsca 15 i 16 zajęły wielunianki Julia Pietrzak i Anna Lipieta. 40 była Matylda Głowacka a 50Natalia Pietrzak.
Młodzicy rywalizowali na dystansie 41,6 km i podobnie jak w juniorkach młodszych 15 i 16 miejsce zajęli "nasi" zawodnicy: Dawid Kolebacz i Kacper Chudy. Jako 35 linię mety minął Jan Bajdor, 37 Piasecki Oskar, 47Dawid Zółtaszek, 69 Jakub Pacholec, 81 był Kacper Kunce ZTC Zduńska Wola, a 84 Mateusz Ciołek.
© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL