facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

logo ort2

ZIMNY

nowaijka

 
 
KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2024
 
28-29.05.2024
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM
DLA KATEGORII JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA MŁODSZA
ELIMINACJA OOM
ŁÓDŹ
 
 
 
 8.05.2024
WOJEWÓDZKIE ZAWODY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA STRONIE:

 
 
 
9.06.2024
WYŚCIG DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZUKAMY MISTRZÓW KOLARSKICH I PRZYSZŁYCH OLIMPIJCZYKÓW
 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
 
23.06.2024
16 MINI WYŚCIG "SOLIDANOŚCI"
 
 
26-28.06.2024
35 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków

Miastem startowym jest Łódź, a miastem kończącym wyścig jest Jaworzno.

Etapy:

                                                  26 czerwca 2024             1-szy                     Łódź  –   Zduńska Wola                                 

                                              26 czerwca 2024             2-gi etap             Konstantynów Łódzki – Skierniewice                   

                                                   27 czerwca 2024             3-gi etap             Koluszki – Kielce                                            

                                                28 czerwca 2024             4-ty etap             Jędrzejów -Jaworzno                                                                                    https://www.wyscig.com.pl/                                        

 
 
 
20/21.07.2024
ŁASK/SULEJÓW
 MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM - WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO
 
 
 
11.08.2024
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE TOROWYM
ŁÓDŹ
 
 
7.09.2024
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM
- JAZDA INDYWIDUALNA I DWÓJKAMI NA CZAS
BRATOSZEWICE
 
8.09.202

54. Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie w Wieluniu VI seria MP kryterium

 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KRYTERIUM ULICZNYM
 
8.09.2024
 WYŚCIG DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZUKAMY MISTRZÓW KOLARSKICH I PRZYSZŁYCH OLIMPIJCZYKÓW
 
22.09.2024
SKOMLIN

Puchar Ziemi Wieluńskiej w kolarstwie szosowym

 
 
 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2023
 
 
25.06-1.07.2023

MINI WYŚCIG SOLIDARNOŚCI

ŁÓDŹ - SKIERNIEWICE - ZGIERZ - KOLUSZKI - SIERADZ - PABIANICE - KIELCE - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - STALOWA WOLA

25 czerwca 2023 r. ŁÓDŹ, Park im. Poniatowskiego (przy kortach tenisowych)

28 czerwca 2023 r. SKIERNIEWICE, ul. Reymonta przy CKiS

28 czerwca 2023 r. ZGIERZ, Pasaż Płk Ryszarda Kuklińskiego

29 czerwca 2023 r. KOLUSZKI, Kościuszki

29 czerwca 2023 r. SIERADZ, pl. Wojewódzki 1

30 czerwca 2023 r. PABIANICE, Grota-Roweckiego

30 czerwca 2023 r. KIELCE, ul. Sandomierska 125

1 lipca 2023 r. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, ul. Samsonowicza przy MZK

1 lipca 2023 r. STALOWA WOLA, al. Jana Pawła II 1

https://www.wyscig.com.pl/mini-wyscig/

 
 
9.07.2023
 
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE MTB
RABKA ZDRÓJ
 
 
 
22.07.2023

Wyścig Kolarski Po Ziemi Łódzkiej

SULEJÓW

Regulamin

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W KOLARSTWIE SZOSOWYM,

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

Regulamin

 

 

23.07.2023

Wyścig Kolarski Po Ziemi Powiatu Pabianickiego

 DŁUTÓW

 
 
 
23.07.2023
 
Zabawa Z Rowerem
Wyscigi kolarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat
 
 
 
31.08.2023
 
MIĘDZYWOJEWÓZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE TOROWYM
ŁÓDŹ
 
 
ŻAKI NA START - KOLARSKA ŚRODA NA TORZE
DLA KATEGORII ŻAK I ŻACZKA
 
 
 2.09.2023 i 1.10.2023
WYŚCIGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZUKAMY MISTRZÓW KOLARSKICH
I PRZYSZŁYCH OLIMPIJCZYKÓW
 
CENTRUM HANDLOWE IWONA
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
 
2.09.2023
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI MASTERS
PARZĘCZEW
 
WYŚCIG DLA DZIECI
 
 
 
17.09.2023

53. Ogólnopolskie kryterium kolarskie w Wieluniu

ZAPISY:
 
 
 
23.09.2023

MISTRZOSTWA POLSKI PUMPTRACK

PARZĘCZEW

Regulamin 

 

Ogólnopolskich Zawodów w Kolarstwie Grawitacyjnym

Pumptrack Parzęczew 23.09.2023

Regulamin

 

 

 

 
24.09.2023
"ORLEN PUCHAR ZIEMI WIELUŃSKIEJ W KOLARTSWIE SZOSOWYM"
SKOMLIN
 
ZAPISY:
 
 
1.10.2023
WYŚCIGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZUKAMY MISTRZÓW KOLARSKICH
I PRZYSZŁYCH OLIMPIJCZYKÓW
 
CENTRUM HANDLOWE IWONA
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
1.10.2023
MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KOLARSTWIE GÓRSKIM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
LISOWICE KOŁO KOLUSZEK

 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
w Kolarstwie Górskim XCO
DLA KATEGORII
Elita Mężczyzn – urodzeni w 2004 i starsi – 19-29 lat
Masters I– 30-39 lat
Masters II - 40-49
Masters III – 50 i stars
Elita Kobiet – urodzone w 2004 i starsze – 19-29 lat
Masters Kobiet – 30 lat i więcej
 
 
4.10.2023
KOLARSKA KADRA CZEKA
KOLARSKIE MISTRZOSTWA POWIATU ŁASKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
 
7.10.2023 
ŚCIGANIE NA POLANIE - ZABAWA Z ROWEREM
WYŚCIGI KOLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 3 -12 LAT
 
 
 
8.10.2023
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W JEŹDZIE INDYWIDUALNEJ I DWÓJKAMI NA CZAS
DLA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
ZGŁOSZENIA NA STRONIE: https://akces-sport.pl/zapisy/
 
 
 14.10.2023
ŚCIGANIE NA POLANIE - ZABAWA Z ROWEREM
WYŚCIGI KOLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 3 -12 LAT
Regulamin
 
 
 
29.10.2023
ZMAGANIA ROWEROWE DLA DZIECI - ROWEREM NA START
 
 
 
 12.11.2023
XXIX WYSCIG NIEPODLEGŁOŚCI
 
 
 
12.11.2023
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W KOLARSTWIE MTB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2022
 
 
 
 18.04.2022

GMINNE IGRZYSKA ROWEROWE - „Rowerowy Śmigus-Dyngus”

Kryterium Kolarskie Pod Patronatem Burmistrza Strykowa

KAT. ŻAK, ŻACZKA, MŁODZIK, MŁODZICZKA, JUNIOR MŁODSZY I JUNIORKA MŁODSZA
ORAZ

- dzieci i młodzież klas I-VIII uczęszczające do szkół podstawowych z terenu Gminy Stryków (tylko rowery górskie, przy zapisach wymagane okazanie legitymacji szkolnej lub dokumentu potwierdzającego przynależność do danej szkoły oraz zgoda/oświadczenie rodziców),

 
 
 8.06.2022
12.10.2022

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU PABIANICKIEGO

KOLARSKA KADRA CZEKA

 
 
12.06.2022r 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KATEGORIACH MLODZIEŻOWYCH
LASY PIECZYSKA
 

VI MEMORIAŁ im. MARKA MALIKA W KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB XCO

 

Regulamin

 
 
 
29.06-2.07.2022
33 MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI
"SOLIDARNOŚCI" I OLIMPIJCZYKÓW
 
 
 
23.07.2022
OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI MŁODZIKÓW.
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE SZOSOWYM
WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO
 STRYKÓW
Regulamin
 
 
21.08.2022
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE TOROWYM
TOR ŁÓDŹ

 
28.08.2022
MARATON ORŁA BIELIKA
SPÓLE K/WIERUSZOWA
 
 
 24.09.2022
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARASTWIE SZOSOWYM
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
BRATOSZEWICE
 
 
25.09.2022
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W KRYTERIACH ULICZNYCH
WIELUŃ
 
2.10.2022
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE MTB
 
 11.11.2022
XII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2022'
 
 13.11.2022
 XXVIII ROWEROWY  WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI ŁODŹ
 
 
 13.11.2022
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE MTB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ IMPREZ NA 2021 ROK.
 
19.05.2021
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM
DLA KAT JUNIOR, JUNIORKA, U23, ELITA KOBIET, ELITA MĘŻCZYZN
TOR KOLARSKI KS SPOEM ŁÓDŹ
 
 

 23-26.06.2021
32 MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI
"SOLIDARNOŚCI"  I OLIMPIJCZYKÓW
MINI WYŚCIG SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW
 
 
 
23.07.2021
MIĘDZYNARODOWY KLASYK KOLARSKI DLA JUNIORÓW 
SULMIERZYCE 2021
 
 
 24.07.2021
MARATON MTB ORŁA BIELIKA
WYŚCIG DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM I SZKÓLEK KOLARSKICH
SPÓLE K/WIERUSZOWA
 
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE MTB
 SPÓLE K/WIERUSZOWA
 
 
24-25.07.2021

MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI

O PUCHAR BOGUMIŁY MATUSIAK.

PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

PABIANICE

DLA KAT. MŁODZIK, MŁODZICZKA, JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA MŁODSZA,

JUNIOR, JUNIORKA,  U-23 MĘŻCZYZN, ELITA KOBIET

 Regulamin

25.07.2021

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W KOLARSTWIE SZOSOWYM - WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

PABIANICE

 Regulamin

 

 

1 SIERPNIA 2021 R.

WIELKIE ŚWIĘTO ROWERU ŁÓDZKIEGO

https://www.rowerempolodzi.pl/

 

 

 11.08.2021

OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM KOLARSKIE
O PUCHAR OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO W ŁODZI
ELIMINACJA MISTRZOSTW POLSKI  ELITA KOBIET
TOR SAMOCHODOWY ŁÓDŹ - KIEŁMINA

 

 25.08.2021

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W KOLARSTWIE TOROWYM

ŁÓDŹ

 

12.09.2021
 51 KRYTERIUM KOLARSKIE W WIELUNIU
 
 KAT. ŻAK, ŻACZKA, MŁODZIK, MŁODZICZKA,

JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA MŁODSZA,

JUNIOR, JUNIORKA,ELITA KOBIET, U-23 MĘŻCZYZN

 
 
 
25.09.2021
 
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
W KOLARSTWIE SZOSOWYM
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
JAZDA DWÓJKAMI NA CZAS
BRATOSZEWICE
 
 
25.09.2021
 IV edycja Uszczyn Duathlon Kids
 
 
 
7.11.2021
XXVII Rowerowy Wyścig Niepodległości Łódź
 ŁAGIEWNIKI
 
 
7.11.2021
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W KOLARSTWIE MTB
 ŁAGIEWNIKI
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2020.

 

11.07.2020

Z ABAWA Z ROWEREM - PARKI ŁÓDZKIE

 

 26.07.2020r.

 WYŚCIG O PUCHAR BOGUMIŁY MATUSIAK 

 Regulamin

 26.07.2020

MEMORIAŁ IM. MARKA WOJNY

PABIANICE

Regulamin 

 

 26.07.2020

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

PABIANICE

 Regulamin MMM

 

 8.08.2020

Z ABAWA Z ROWEREM - PARKI ŁÓDZKIE

 26.08.2020

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W KOLARSTWIE TOROWYM

PRUSZKÓW

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ANKIETA COVID

 

 5.09.2020

 ZABAWA Z ROWEREM - PARKI ŁÓDZKIE

 

8.09.2020

WTOREK KOLARSKI NA TORZE

 

9-12.09.2020

31 WYŚCIG SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW

 http://www.wyscig.com.pl/?fbclid=IwAR0Sjzd-3Wqfbq7PQfTztdhJbaKupbG_nQuxoY6cmLWQSLVdtnhWH87hHZ0

 

9-12.09.2020

MINI WYŚCIG "SOLIDARNOŚCI"  I OLIMPIJCZYKÓW

 

 

 12.09.2020

VII MARATON MTB WOKÓŁ ZALEWU SULEJOWSKIEGO

 

 13.09.2020r.

KRYTERIUM WIELUŃ

 Regulamin

 

 15.09.2020

WTOREK KOLARSKI NA TORZE

 

 19.09.2020

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO SZKÓŁEK KOLARSKICH

JAZDA INDYWIDUALNA I JAZDA DWÓJKAMI NA CZAS

Regulamin

 

 26.09.2020

Amatorskie Mistrzostwa woj. Łódzkiego w Kolarstwie Górskim - Zgierz

 

4.10.2020

 Ogólnopolskim Wyścigu o Puchar Polski Masters w Parzęczewie

 

11.10.2020

XXVI ROWEROWY WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI

ŁAGIEWNIKI  

 

 

 

11.10.2020

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

W KOLARSTWIE MTB

ŁAGIEWNIKI

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2019

 

27.04.2019

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W MARATONIE MTB

SPÓLE

WKK WIERUSZÓW

 

 

11.05.2019

BEŁCHATOWSKIE KRYTERIUM KOLARSKIE

http://mcs.belchatow.pl/kryterium-kolarskie/

 

 

12.05.2019

V WYŚCIG XC "OZOR I NPRK 2019 O PUCHAR BIROTY

REGULAMIN 

 

 

18.05.2019

MEMORIAŁ MARKA MALIKA

ELIMINACJA DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

PIECZYSKA

WKK WIERUSZÓW

 Regulamin

 

24-26.05.2019

PUCHAR POLSKI DLA KATEGORII JUNIOR MŁODSZY I JUNIORKA MŁODSZA

W KONKURENCJACH TOROWYCH -

ELIMINACJA DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

 Program

 

1.06.2019

"OZOREK"

V WYŚCIG ROWEROWY DLA DZIECI

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OZORKÓW

 

7-9.06.2019

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS I CYKLOSPORT W KOLARSTWIE TOROWYM

ŁÓDŹ

OKRĘGOWY ZWIĄZEK KOLARSKI

 

16.06.2019

49 OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM KOLARSKIE W WIELUNIU

 

16.06.2019

WYŚCIG KOLARSKI MASTERS

O PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO

I OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO W ŁODZI

KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ ETAP IV

 Regulamin

 

17-20.07.2019

26 MIĘDZYNARODOWY WYSCIG KOLARSKI JUNIORÓW

"PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ"

APC AKCJA DLA KOLARSTWA

 

21.07.2019

OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI  O PUCHAR BOGUMIŁY MATUSIAK

MEMORIAŁ MARKA WOJNY

PABIANICE

 

1.09.2019

OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM  KOLARSKIE

TRZY KORONY PABIANIC

 

21.09.2019

VI MARATON WOKÓŁ ZALEWU SULEJOWSKIEGO

 

 9.11.2019

XXV ROWEROWY WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI

ŁÓDŹ - ŁAGIEWNIKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE MTB

 

 

 11.11.2019

X NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB

WIERUSZÓW

 

 

 

 

 KALENDARZ IMPREZ STREFY ROWEROWEJ BRZEZINY

http://s-r-b.pl/kalendarz-imprez-2019r/?fbclid=IwAR3RVgkjpeXW_z88A4TeH0rYMnXXBCKnC_4wy1x9IRYeZY9cKYILQeF7Za8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK 2018