KRS: 0000179269

logo ort2

ZIMNY

nowaijka

JULIA ZIĘBA I DOROTA WARCZYK SREBRNYMI MEDALISTKAMI 82 MISTRZOSTW POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM !!!

W miniony weekend w Strzelcach Krajeńskich rozegrane zostały 82 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym.

I choć warunki były bardzo ciężkie, co można zobaczyć chociażby na na zdjęciach, to świetną formę zaprezentowała Julia Zięba Hurom Sławno Accent Team LKK LUKS Sławno, która jako druga minęła linię mety zdobywając tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii juniorka.

W tej samej kategorii wiekowej co Julia startowała Karolina Stępień LSKK Bełchatów, która uplasowała się na czwartym miejscu.

W klasyfikacji orliczek 13 miejsce zajęła Karolina Witek LKK START Tomaszów Mazowiecki.

Wśród elity kobiet Marta Turoboś Hurom Sławno Accent Team LKK LUKS Sławno wywalczyła miejsce 6.

Najwyżej sklasyfikowanym juniorem wśród zawodników okręgu łódzkiego był Arkadiusz Wach Hurom Sławno Accent Team LKK LUKS Sławno, który ostatecznie zajął miejsce tuż za podium. Jego klubowy kolega Michał Sapieja ukończył zmagania na miejscu 9.

W kategorii junior młodszy Jakub Drab reprezentujący barwy ULKS Pajęczno był 16, Wiktor Kopacz LKK LUKS Sławno zajął miejsce 41 a 42 był Buda Piotr LKK START Tomaszów Mazowiecki.

W rywalizacji mastersów wśród kobiet Dorota Warczyk zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski, a wśród mężczyzn w kategorii masters IVA Marek Sorbian wywalczył 6 lokatę.

W wyścigu młodziczek Ania Lipieta MLKS Wieluń zajęła miejsce 11.
W młodzikach Piotr Kuś MLKS Wieluń uplasował się na miejscu 11, Karol Kopacz LKK LUKS Sławno na miejscu 24, a Michał Adrian również LKK LUKS Sławno na miejscu 36.

W wyścigu żaków do rywalizacji stanęli zawodnicy LKK LUKS Sławno: Adam Sapieja, który zajął miejsce 3 oraz Michał Jedynak, który był 16 na mecie oraz Aleksander Auguścik, któremu nie udało się ukończyć rywalizacji.

Zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy sukcesów w rozpoczętym sezonie 2019.