facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

JULIA ZIĘBA ZE SREBRNYM MEDALEM PRZEŁAJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI!!!

Za nami 84 MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM, które w miniony weekend rozegrane zostały we Włoszakowicach, na bardzo dobrze przygotowanej, ale wymagającej trasie. Opady atmosferyczne, błoto i temperatura, spowodowały, że warunki do ścigania nie były łatwe.
Ze wszystkimi trudnościami trasy bardzo dobrze poradziła sobie Julia Zięba LKK LUKS Sławno, która w kategorii orliczek wywalczyła srebrny medal, ulegając jedynie Dominice Włodarczyk, wychowance MLKS Wieluń.
Pierwszego dnia mistrzostw do rywalizacji przystąpili młodzicy, którzy rundę o długości 2,9 km pokonywali dwukrotnie. W tej kategorii mogliśmy obserwować zmaganie trzech kolegów klubowych naszej medalistki. 26 miejsce zajął Aleksander Auguścik, 39 był Adam Sapieja a na miejscu 60 do mety dojechał Michał Jedynak.
W niedzielę na tej samej rundzie, lecz pokonując ją 4 razy ścigali się juniorzy młodsi z trzech klubów województwa łódzkiego.
40 miejsce zajął Piotr Kuś MLKS Wieluń, 43 był Michał Froń z WKK Wieruszów, 59 Michał Adrian z LKK LUKS Sławno a 68 Dawid Łysek Z WKK Wieruszów.
Juniorki młodsze miały 3 rundy do pokonania. Ania Lipieta MLKS Wieluń uplasowała się na miejscu 15, a Kasia Jedynak 23.
W kategorii U23 oprócz Julii Zięby do walki o jak najwyższe miejsca przystąpiły również siostry Zawierty Patrycja i Magdalena WKK Wieruszów, które uplasowały się odpowiednio na miejscu 4 i 5.
W elicie kobiet nie mogło zabraknąć również Marty Turoboś LKK LUKS Sławno, dla której był to pierwszy wyścig po dłuższej przerwie, spowodowanej kłopotami zdrowotnym. Marta wywalczyła 11 miejsce.
Wśród kobiet masters Dorota Warczyk LKK START Tomaszów Mazowiecki kończy rywalizację tuż za podium, na miejscu 4.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.
 
Pełne wyniki na stronie:
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL