KRS: 0000179269

logo ort2

ZIMNY

nowaijka

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSWA MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM DLA WOJ. ŁÓDZKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.

W sobotę 23 lipca w Koźlu koło Strykowa rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w kolarstwie szosowym dla woj. łódzkiego i świętokrzyskiego.
Młodzi kolarze ścigali się na rundzie o długości 6,4 km. Młodzicy pokonywali ten dystans 6 razy, a młodziczki 4.

Najszybszym młodzikiem tego wyścigu okazał się Janek Bajdor PTC Pabianice, który wraz z Jakubem Pacholcem ZTS Glinnik, Bartoszem Zelcerem ZTS Glinnik i Patrykiem Dudą MKS CYCLO-KORONA KIELCE większą część dystansu pokonali jadąc w czteroosobowej ucieczce.
Miejsce 2,3,4 zajęli kolejno Jakub, Bartosz i Patryk.
Miejsce 5 wywalczył Adrian Niewiadomski PTC Pabianice, który przyprowadził kolejną grupę zawodników. Pozostawił za sobą Miłosza Grochockiego LUKS Dwójka Stryków, który zajął miejsce 6, Wojciecha Pukowskiego KK Tramwajarz miejsce 7, Krystiana Kiedosa MLKS Wieluń miejsce 9 i Jakuba Michalaka MLKS Wieluń miejsce 10.
11 miejsce zajął Mateusz Klotz LUKS Dwójka Stryków, 12 Jakub Maciak LUKS Dwjka Stryków, 13 Maksymilian Dąbrowski PTC Pabianice, 14Julian Paszkiewicz WKK Wieruszów, 15 Kamil Jastrzębowski LUKS Dwójka Stryków i 16 Mikołaj Bednarek ZTS Glinnik.

Wśród młodziczek najlepsza była Magdalena Ciołek LUKS Dwójka Stryków. Miejsce 4 zajęła Zofia Glinka MLKS Wieluń, 5 była Nina Polit LUKS Dwójka Stryków, 6 Elvira Zolotarenko KS Społem Łódź, a 8 Klaudia Piasecka PTC Pabianice.

Klasyfikacja klubowa kształtuje się następująco:
1 miejsce LUKS Dwójka Stryków
2 miejsce Świętokrzyska Fundacja Sportu Daleszyce
3 miejsce PTC Pabianice

Serdecznegratulacjekierujemy do wszystkich zawodniczek, zawodników i ich trenerów.
Podziękowania za pomoc przy organizacji tych zawodów kierujemy w stronę klubu Luks Dwójka Stryków i wszystkich zaangażowanych w organizację osób.