facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

MISTRZOSTWA POLSKI ELITY W KOLARSTWIE TOROWYM I JUNIORÓW MŁODSZYCH W KONKURENCJACH NIEOLIMPIJSKICH – DWA MEDALE KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ.

W dniach 16-18.09.2022 na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polskim w Kolarstwie torowym dla kategorii elita oraz dla juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

Złoty medal w keirinie wywalczyła Paulina Petri, a brązowy zdobyła drużyna w sprincie drużynowym kobiet w składzie: Paulina Petri, Natalia Wężyk i Matylda Głowacka.

Ponadto reprezentanci województwa łódzkiego zanotowali następujące lokaty:

500 m elita kobiet

4 miejsce Paulina Petri KS Społem SUUS Łódź

5 miejscer Natalia Wężyk KS Społem SUUS Łódź

Keirin kobiety elita

5 miejsce Natalia Wężyk KS Społem SUUS Łódź

6 Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź

Sprint elita kobiet

4 miejsce Paulina Petri KS Społem SUUS Łódź

8 miejsce Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź

10 miejsce Natalia Wężyk KS Społem SUUS Łódź

Wyścig eliminacyjny elita kobiet

12 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem SUUS Łódź

Wyścig scratch elita kobiet

20 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem SUUS Łódź

Wyścig punktowy elita kobiet

13 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem SUUS Łódź

Juniorka młodsza:

500 m

4 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź

5 miejsce Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź

Wyścig eliminacyjny

4 miejsce Maria Klamut KS Społem SUUS Łódź

7 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik BGS Sportswear

9 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź

 

Wyścig scratch

4 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź

5 miejsce Maria Klamut KS Społem SUUS Łódź

6 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik BGS Sportswear

19 miejsce Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź

Junior młodszy

Wyścig eliminacyjny

6 miejsce Kacper Chudy PTC DSV Pabianice

12 miejsce Oskar Piasecki PTC DSV Pabianice

17 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

18 miejsce Igor Wolski PTC DSV Pabianice

25 miejsce Mateusz Ciołek LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków

Wyścig scratch

10 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

12 miejsce Igor Wolski PTC DSV Pabianice

13 miejsce Oskar Piasecki PTC DSV Pabianice

17 miejsce Kacper Chudy PTC DSV Pabianice

Wyścig punktowy

6 miejsce Chudy Kacper PTC DSV Pabianice

11 miejsce Igor Wolski PTC DSV Pabianice

16 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

18 miejsce Rafał Fibakiewicz PTC DSV Pabianice

25 miejsce Oskar Piasecki PTC DSV Pabianice

25 miejsce Aleksander Jałowski PTC DSV Pabianice

500 m

25 miejsce Rafał Fibakiewicz PTC DSV Pabianice

 

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 

Wyniki:

ELITA KOBIET

ELITA MEN

JUNIORKA MŁODSZA

JUNIOR MŁODSZY