facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM W JEŹDZIE DWÓJKAMI NA CZA I W DRUŻYNOWEJ JEŹDZIE NA CZAS - ZAWODNICZKI Z WIELUNIA ZE SREBRNYM MEDALEM W DRUŻYNIE.

W miniony weekend zawodnicy okręgu łódzkiego rywalizowali podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, w konkurencjach: jeździe dwójkami na czas i w drużynowej jeździe na czas.

Dwa medale wywalczyły juniorki MLKS Wieluń: brązowy w jeździe dwójkami na czas  w składzie Dominika Włodarczyk i Marta Glapa oraz srebrny w drużynie w składzie Dominika Włodarczyk, Marta Glapa, Sandra Bralińska i Katarzyna Jajczak.

Ponadto dwa piąte miejsca zanotowali na swoim koncie juniorzy młodsi KS Społem, w jeździe dwójkami i drużynowej jeździe na czas. W pierwszym wyścigu wystąpił Miłosz Mielczarek i Jakub Lewandowski, a w drugim dołączył do nich Jakub Zuchora i Mateusz Włodarczyk.  Również piąte miejsce w jeździe dwójkami zajęły juniorki  LSKK Bełchatów Natalia Krześlak i Karolina Stepień, a ósme miejsce przypadło drugiej dwójce MLKS Wieluń Katarzynie Jajczak i Sandrze Bralińskiej. Trenerem medalistek z Wielunia jest Michał Kuś.

Zawodniczkom, zawodnikom i ich trenerom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Wyniki:

Jazdz dwójkami na czas

Drużynowa jazda na czas

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL