facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM – TRZY MEALE ZAWODNICZEK KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDŹ.

 

Pierwszego dnia rozgrywanych w Pruszkowie Młodzieżowych Mistrzostw Polski po srebrny medal sięgnęły zawodniczki kategorii U23 KS Społem Central Łódź w konkurencji sprint drużynowy, które jechały w składzie: Natalia Wężyk, Barbara Gorzkiewicz i Anastazja Wilijewicz. Ich młodsze koleżanki klubowe w kategorii juniorek jadące w składzie Maria Klamut, Pola Błońska i Matylda Głowacka, w tej samej konkurencji zajęły miejsce 6.

W wyścigu drużynowym na dochodzenie juniorzy PTC DSV Pabianice, jadący w składzie: Dominik Wróbel, Szymon Kosuń, Aleksander Jałowski, Antoni Sokół, Igor Rydzyński i Igor Wolski uplasowali się na miejscu 4.

W drugim dniu zawodów zawodnicy i zawodniczki województw łódzkiego rywalizowali m.in. w wieloboju omnium.

W kategorii juniorek miejsce 7 wywalczyła Maria Klamut KS Społem Central Łódź, 14 była Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik, a 18 Pola Błońska KS Społem Central Łódź.

W juniorach 11 plac zajął Dominik Wróbel PTC DSV Pabianice, a miejsce 19 i 20 odpowiednio Antoni Sokół i Szymon Kosuń obaj PTC DSV Pabianice.

Orliczki KS Społem Central Łódź Barbara Gorzkiewicz i Anastazja Wilijewicz ukończyły rywalizację na miejscach 9 i 10.

Tego dnia juniorzy PTC DSV Pabianice walczyli o jak najlepsze lokaty również w sprincie. I tu 8 miejsce zajął Igor Wolski, 9 był Antoni Sokół, 13 Dominik Wróbel i 14 Aleksander Jałowski.

Keirin rozgrywały m.in. zawodniczki KS Społem Central Łódź. W juniorka do brązowego medalu Matyldzie Głowackiej zabrakło odrobinę szczęści i ostatecznie zajęła miejsce 4. Natomiast w kategorii U 23 Natalia Wężyk była 7.

Trzeciego dnia zawodów do medalu zdobytego w pierwszym dniu zawodniczki KS Społem Central Łódź dorzuciły dwa kolejne krążki zdobyte w konkurencji sprint. Brązowy medal w orliczkach wywalczyła Natalia Wężyk a w juniorkach Matylda Głowacka.

W konkurencji kirin, w kategorii klub PTC DSV Pabianice miał czterech zawodników. Miejsce zajął Dominik Wróbel,7 był Antoni Sokół, 11 Igor Wolski i 13 Aleksander Jałowski.

Tuż za podium, na miejscu 4 madisona zakończyły juniorki KS Społem Central Łódź

Maria Klamut i Pola Błońska, a juniorzy PTC DSV Pabianice zajęli miejsce 7 Dominik Wróbel i Igor Wolski i 8 Aleksander Jałowski i Szymon Kosuń.

Zawodniczkom, zawodnikom i ich trenerom serdecznie gratulujemy.

Wyniki

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień