logo ort2

ZIMNY

nowaijka

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KOLARSTWIE SZOSOWYM - JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS - KOZIEGŁOWY 14.07.2018.

Dziś podczas jazdy indywidualnej na czas, z okręgu łódzkiego, rywalizowali zawodnicy KS Społem Łódź i LSKK Bełchatów.
10 miejsce zajęła Natalia Krześlak LSKK Bełchatów, a jej klubowy kolega Łukasz Nowicki ukończył zawody na miejscu 49.
Juniorzy młodsi KS Społem uplasowali się kolejno na miejscach: 15 Jakub Lewandowski, 43 Milosz Mielczarek i 44 Jakub Zuchora. Julia Błaszkiewicz była 29.

Jutro do tego grona dołączą: Natalia Wężyk i Eryk Piankowski KS Społem, Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń oraz Dawid Dordański LUKS Dwójka Stryków. O godz.10:00 do walki o tytuł i koszulę Mistrza Polski przystąpią juniorki młodsze, które będą miały do pokonania trasę długości 62,8 km, a o godz. 12:00 na lini startu zameldują się juniorzy młodsi i ich trasa liczyć będzie 94,2 km.

Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom i ich trenerom życzymy powodzenia :)