facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

Polski Związek Kolarski wydał komunikat dotyczący organizacji imprez sportowych i wyjazdów zagranicznych kadr narodowych

komunikat PZKol. dotyczący organizacji imprez sportowych i wyjazdów zagranicznych kadr narodowych

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy, że w następstwie spotkania  Minister Sportu Pani Danuty Dmowskiej-Andrzejuk z przedstawicielami Związków Sportowych jakie miało miejsce wczoraj w siedzibie Ministerstwa Sportu, Polski Związek Kolarski podejmuje następujące decyzje dla zaproponowanych rekomendacji:

Odwołuje się wszystkie zaplanowane w Kalendarzu Imprez Polskiego Związku Kolarskiego zawody, do 31.03.2020 włącznie. O ewentualnym przedłużeniu tego terminu poinformujemy w odrębnym komunikacie. Nowe daty dla Pucharu Polski Juniorów Młodszych oraz Eliminacji do OOM zostaną podane w zależności od rozwoju sytuacji, odrębnym komunikatem.
Polski Związek Kolarski rekomenduje organizatorom, aby wszystkie zaplanowane imprezy kolarskie zostały również odwołane.

W związku z rekomendacją Ministerstwa Sportu Polski Związek Kolarski zawiesza wszystkie wyjazdy zagraniczne Kadr Narodowych - we wszystkich kategoriach wiekowych do 30.04.2020.

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o zasadach organizowania zgrupowań krajowych dla zawodników Kadry Narodowej Seniorek i Seniorów oraz U23.

Zasady organizowania zgrupowań dla Kadr Narodowych Juniorek i Juniorów oraz Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych zostaną podane w osobnym komunikacie.

Dbając o zdrowie Naszych sportowców zapewniamy, że zgrupowania sportowe Kadr Narodowych odbywające się w Polsce będą organizowane na jak najwyższym poziomie   z przestrzeganiem zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Prezes Polskiego Związku Kolarskiego

Krzysztof Golwiej

 

KOMUNIKAT I OŚWIADCZENIE

 

 

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL