facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM MISTRZOSTWA POLSKI KZ LZS DLA KATEGORII JUNIOR MŁODSZY I MŁODZIK. KOŹMINEK 3-4.09.2022 TRZY SREBRNE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI KZ LZS ZAWODNIKÓW Z PABIANIC.

Trzy srebrne medale Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych wywalczyli zawodnicy PTC DSV Pabianice w miniony weekend w Koźminku. W jeździe indywidualnej na czas na drugim stopniu podium stanęli: Miłosz Szwed w kategorii junior młodszy i Jan Bajdor w kategorii młodzik, a w wyścigu ze startu wspólnego Kacper Chudy dołożył swój srebrny medal do dorobku medalowego, wywalczonego podczas tych Mistrzostw Polski.

Ale od początku…

W sobotę 3 września kolarze rywalizowali podczas jazdy indywidualnej na czas.

W kategorii elity kobiet Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź zajęła miejsce 12.

W juniorach Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice zanotował 28 lokatę.

W śród juniorów młodszych o medal otarł się Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice, który dystans 11,1 km pokonał w czasie 15:10;31 i ostatecznie uplasował się na miejscu 4. 19 czas wykręcił Kacper Chudy PTC DSV Pabianice, 32 był Oskar Piasecki PTC DSV Pabianice, 36 Rafał Fibakiewicz PTC DSV Pabianice, 37 Igor Wolski PTC DSV Pabianice, 45 Maciej Bajdor PTC DSV Pabianice, a 58 Aleksander Jałowski również PTC DSV Pabianice

Drugą juniorką młodszą w rywalizacji na czas została Maria Klamut KS Społem Łódź, której przejechanie trasy długości 11,1 km zajęło 17:12;24 min. 9 miejsce wywalczyła Anna Samecka KS Społem Łódź, 10 Zofia Konopa PTC DSV Pabianice, 16 Matylda Głowacka KS Społem Łódź, a 23 Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR

W kategorii młodzików, która miała do pokonania trasę długości 5,1 km, po brązowy medal sięgnął Jan Bajdor PTC DSV Pabianice. 8 miejsce wywalczył Bartosz Zelcer ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR, 20 był Jakub Pacholec ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR, 24 Adrian Niewiadomski PTC DSV PABIANICE, 26 Maciej Stefański ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR, 41 Maksymilian Dąbrowski PTC DSV PABIANICE i 47 Julian Zacharski KS SPOŁEM ŁÓDŹ.

Trzecia wśród młodziczek była Katarzyna Bułeczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ, 20 Elvira Zolotarenko KS SPOŁEM ŁÓDŹ , a 29 Klaudia Piasecka PTC DSV PABIANICE.

Żak Bartosz Idczak KS SPOŁEM ŁÓDŹ zajął miejsce 9 .

W żaczkach na miejscu 4 uplasowała się Zuzanna Zelcer ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR, na 5 Zofia Przychodzeń ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR, a na 9 Martyna Samecka KS SPOŁEM ŁÓDŹ.

Rozgrywane w niedzielę 4 września wyścigi ze startu wspólnego przyniosły następujące rezultaty:

Kategoria żaczka:

7 miejsce Małgorzata Ornaf ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR

9 miejsce Zuzanna Zelcer ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR

15 miejsce Martyna Samecka KS SPOŁEM ŁÓDŹ

Kategoria żak:

8 miejsce Sebastian Sasin LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

22 miejsce Bartosz Idczak KS SPOŁEM ŁÓDŹ

Kategoria młodziczka:

11 miejsce Magdalena Ciołek LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

24 miejsce Zofia Glinka MLKS WIELUŃ

28 miejsce Nina Polit LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

30 miejsce Kinga Pietrasik LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

35 miejsce Katarzyna Bułeczka KS SPOŁEM ŁÓDŹ

39 miejsce Klaudia Piasecka PTC DSV PABIANICE

Kategoria młodzik

12 miejsce Jan Bajdor PTC DSV PABIANICE

13 miejsce Maciej Stefański ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

22 miejsce Bartosz Zelcer ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

26 miejsce Miłosz Grochocki LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

30 miejsce Jakub Pacholec ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

51 miejsce Maksymilian Dąbrowski PTC DSV PABIANICE

52 miejsce Marcel Maślanka LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

55 miejsce Mateusz Klotz LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

56 miejsce Julian Zacharski KS SPOŁEM ŁÓDŹ

57 miejsce Jakub Maciak LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

61 miejsce Mikołaj Bednarek ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

Kategoria juniorka młodsza:

4 miejsce Maria Klamut KS SPOŁEM ŁÓDŹ

10 miejsc Anna Samecka KS SPOŁEM ŁÓDŹ

16 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

21 miejsce Matylda Głowacka KS SPOŁEM ŁÓDŹ

24 miejsce Julia Pietrzak MLKS Wieluń

26 miejsce Zofia Konopa PTC DSV PABIANICE

27 miejsce Klaudia Piśniak Maks Wieluń

31 miejsce Weronika Skrzyńska ZTS GLINNIK BGS SPORTSWEAR

33 miejsce Martyna Pietrasik LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

Kategoria junior młodszy:

2 miejsce Kacper Chudy PTC DSV PABIANICE

15 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV PABIANICE

27 miejsce Igor Wolski PTC DSV PABIANICE

28 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

37 miejsce Oskar Piasecki PTC DSV PABIANICE

44 miejsce Maciej Bajdor PTC DSV PABIANICE

61 miejsce Jakub Gadecki LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

63 miejsce Mateusz Ciołek LUKS DWÓJKA STRYKÓW PROGROUP DANIELO

81 miejsce Rafał Fibakiewicz pTC DSV PABIANICE

Kategoria juniorka:

5 miejsce Anna Lipieta MLKS Wieluń

Kategoria junior:

14 miejsce Igor Rydzyński KS SPOŁEM LÓDŹ

18 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń

27 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń

36 miejsce Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 

Wyniki

Jazda indywidualna na czas

Wyścigi ze startu wspólnego