facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW 23-24.11.2019.

SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW.

W miniony weekend na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrane zostały zawody pod nazwą "Szukamy Następców Olimpijczyków.
Okręg Łódzki reprezentowali kolarze z klubów KS Społem Łódź i LUKS Dwójka Stryków.
Pierwszego dnia zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencji 250 m ze startu lotnego i w wyścigu punktowym, a drugiego w wyścigu scratch i wyścigu eliminacyjnym.

Wyniki 250 m :

Kategoria junior młodszy:
1. Kida Antoni KS Społem Łódź

Kategoria młodzik:
4. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
6. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
9. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
12. Ożóg Jan KS Społem Łódź
18. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
20. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków
26. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków
27. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
30. Wróbel Dominik KS Społem
32. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków

Kategoria młodziczka
3. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
5. Kopania Katarzyna LUKS Dwójka Stryków
15. Samecka Anna KS Społem Łódź
16. Klamut Maria KS Społem Łódź

Kategoria żak:
3. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
8. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
14. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka
2. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków
8. Chojnacka Barbara LUKS Dwójka Stryków

Wyścig Punktowy:
Kategoria junior mł.:
2. Kida Antoni KS Społem Łódź

Kategoria młodzik finał A:
2. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
11. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
12. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
13. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
17. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków
19. Ożóg Jan KS Społem Łódź

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
3. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
10. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
12. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Kategoria Młodziczka:
3. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
7. Klamut Maria KS Społem Łódź
10. Kopania Katarzyna LUKS Dwójka Stryków
14. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
8. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
13. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka:
5. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków
7. Chojnacka Barbara LUKS Dwójka Stryków

II dzień.
Scratch
kategoria młodzik finał A:
11. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
13. Rydzyński Igor KS społem Łódź
14. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
17. Ożóg Jan KS Społem Łódź
19. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
6. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
7. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
8. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Kategoria młodziczka:
2. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
3. Klamut Maria KS Społem Łódź
5. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
9. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
17. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka:
6. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków

Wyścig eliminacyjny:
Kategoria młodzik finał A:
3. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
5. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
8. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Ożóg Jan KS Społem Łódź
15. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
21. Gadecki Jakub KS Społem Łódź

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
3. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
5. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
11. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Młodziczka:
2. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
8. Klamut Maria KS Społem łódź
10. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
9. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
11. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków
15. Stefański Maciej KS Społem Łódź

Kategoria żaczka:
6. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków

 Wyniki 1 dzień

Wyniki 2 dzień

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL