facebook

Cannot get Łódź location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Kontakt
ul. Północna 36
91- 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU KOLARSKIEGO 2018. DOBIESZKÓW 30.11.2018r.

Okręgowy Związek Kolarski w Łodzi ma zaszczyt zaprosić trenerów, zawodników, działaczy i sympatyków kolarstwa na uroczyste podsumowanie sezonu kolarskiego 2018, które odbędzie się w Hotelu Dobieszków 30 listopada 2018 o godz. 18:00.

Wszystkich wyróżnionych, zaproszonych i zainteresowanych zapraszamy na godz. 17:30, na słodki poczęstunek przed rozpoczęciem uroczystości.

Do wyróżnień przewidziani są medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz osoby i firmy wspierające rozwój kolarstwa w regionie łódzkim w roku 2018.

Medaliści i medalistki kategorii elita, U23, junior i junior młodszy.

  1. Turoboś Marta
  2.  Budziński Tomasz
  3.  Budziński Marcin
  4.  Szpocińska Agnieszka
  5.  Petri Paulina
  6.  Krześlak Natalia
  7.  Mielczarek Miłosz
  8.  Królikowska Klaudia
  9.  Włodarczyk Dominika
  10.  Stępień Karolina
  11.  Glapa Marta
  12.  Bralińska Sandra
  13.  Jajczak Katarzyna
  14.  Wężyk Natalia
  15.  Lewandowski Jakub
  16.  Janeczek Adam
  17.  Zawierta Magdalena
  18.  Bryłka Konrad
  19. Stępniewska Adrianna

Medaliści Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików:

  1. Kopania Katarzyna
  2. Hejak Natalia
  3. Lipieta Anna
  4. Bralińska Roksana
  5. Patora Aleksandra
  6. Łęcki Maciej
  7. Rydzyński Igor
  8. Ożóg Jan
  9. Weselak Daniel
  10. Bittner Sebastian
  11. Podczarski Daniel
  12. Jędrzejczyk Bartosz
  13. Gwiazda Mateusz

Medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport zrzeszeni w klubach Okręgowego Związku Kolarskiego

  1. Wolski Krzysztof
  2. Marciniak Adam
  3. Warczyk Dorota
  4. Miśkiewicz Artur
  5. Leduchowski Dariusz
  6. Barcicki Adam
  7. Bylicki Jerzy
  8. Myszkowski Radosław
  9. Liwiński Andrzej
  10. Skowroński Adam
  11. Baranowski Jakub
  12. Jagieła Jerzy
  13. Świderski Adrian
  14. Rek Henryk
  15. Sobieszek Leszek
  16. Turkiewicz Grzegorz
  17. Dubas Kazimierz
  18. Krejner Grzegorz
  19. Kowalow Marcin
  20. Tobjański Szymon
  21. Ziułkowski Sebastian
  22. Rosłaniec Marcin
  23. Jędrzejewski Michał
  24. Bugała Piotr
  25. Lewandowski Piotr
  26. Piasecki Mariusz
  27. Uciński Piotr

Wyróżnienia dla zawodników Masters niezrzeszonych w klubach OZKol.

  1. Pernal Katarzyna
  2. Pawłowski Dominik
  3. Warach Daniel
  4. Prymaka Tomasz
  5. Bolonek Łukasz
  6. Podgórski Jerzy
  7. Andziński Adam

http://www.hoteldobieszkow.com.pl/

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL