facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU KOLARSKIEGO 2019 - 31.01.2020

Uroczyste podsumowanie sezonu kolarskiego 2019 odbędzie sie 31 stycznia o godz 17:00 w Hotelu Dobieszków.

Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy sportowych oraz wszystkich sympatyków kolarstwa.

 

Medaliści przewidziani do wyróżnień:

U 23

Paulina Petri KS Społem

Klaudia Królikowska KS Społem

 

Junior

Włodarczyk Dominika MLKS Wieluń

Bralińska Sandra MLKS Wieluń

Glapa Marta MLKS Wieluń

Zięba Julia LKK LUKS Sławno

Zawierta Patrycja WKK Wieruszów

Zawierta Magdalena WKK Wieruszów

Wiśniewski Dawid KS Społem

Mielczarek Miłosz KS Społem

Janeczek Adam KS Społem

 

Junior młodszy

Lewandowski Jakub KS Społem

Wężyk Natalia KS Społem

Marciniak Julia KS Społem

 

MMM

Lipieta Anna MLKS Wieluń

Kopania Katarzyna LUKS Dwójka Stryków

Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków

Pietrzak Julia MLKS Wieluń

Pietrzak Natalia MLKS Wieluń

Bienias Julia MLKS Wieluń

Owczarek Julia ZTC Zduńska Wola

Owczarek Zuzanna ZTC Zduńska Wola

Rydzyński Igor KS Społem

Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków

Ożóg Jan KS Społem

Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków

Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków

Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków

Jałowski Aleksander KS Społem

Wróbel Dominik KS Spolem

Polit Igor LUKS Dwójka Stryków

Augustyniak Igor MLKS Wieluń

Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków

 

Master i Cyklosport

Rząsowska Anna Peleton Parzęczew

Pernal Katarzyna PTC pabianice

Pilarska Malwina LUKS Dwójka Stryków

Warczyk Dorota LKK Start Tomaszów Mazowiecki

 

Marciniak Adam Peleton Parzeczew

Wolski Krzysztof Peleton Parzęczew

Świderski Adrian LUKS Dwójka Stryków

Omiotek Dominik GATTA-RS

Sujka Krzysztof LUKS Dwójka Stryków

Turkiewicz Grzegorz GATTA-RS

Skowroński Adam  Peleton Parzęczew

Leduchowski Dariusz LUKS Dwójka Stryków

Baranowski Jakub ŁTC

Rosłaniec Marcin ŁTC

Kreiner Grzegorz LUKS Dwójka Stryków

Kowalow Marcin ŁTC

Ziułkowski Sebastian ŁTC

Liwiński Andrzej Peleton Parzęczew

Sorbian Marek Team Hurom Masters

Nowak Dariusz ŁTC

Lewandowski Piotr PTC Pabianice

Matusiak Łukasz GATTA -RS

Wiśniewski Tomasz ŁTC

 

Wyróżnienia dodatkowe

Bugała Piotr

Prymaka Tomasz

Potocki Adam

Dębowski Janusz

Prusinowski Marek

Dubas Kazimierz

Warach Daniel

 

 

 

 

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL