NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

VI SERIA Puchar Polski - X wyścig Cykloopawy XC- MTB UCI 3 - 3.09.2022 Głuchołazy - Zdrój.

PUCHAR POLSKI XCO CYKLOOPAWY XC 2022 - GŁUCHOŁAZY 3.09.2022

W sobotę 3 września w Głuchołazach rozegrano Puchar Polski XCO, na którym pojawili się m.in. przedstawiciele województwa łódzkiego.

W kategorii żak 27 miejsce zajął Mikiołaj Purpurowicz UKS „INTER- SOLAR” RAZ NA WOZIE MTB TEAM.

W kategorii młodzików 41 miejsce zajął Julian Paszkiewicz WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM, a 42 Janek Przetak UKS „INTER- SOLAR” RAZ NA WOZIE MTB TEAM.

Młodziczka Aleksandra Szukała WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM uplasowała się na miejscu 16.

Wśród juniorów młodszych Konrad Barcz KLUB SPORTOWY HURTAP ukończył rywalizację na miejscu 17, a Wojciech Puzio WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM był 39. 47, 48 i 49 lokaty zanotowali na swoim koncie Tomasz Dębiak WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM, Dawid Łysek WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM i Michał Jedynak LKK LUKS SŁAWNO.

W kategorii elita kobiet wystartowały siostry Patrycja i Magdalena Zawierta WKK WIERUSZÓW WIŚNIOWSKI TEAM, które wywalczyły odpowiednio miejsca 6 i 7 co w klasyfikacji U 23 zaowocowało miejscem 2 i 3.

Juniorka Katarzyna Jedynak LKK LUKS SŁAWNO do mety dojechała jako 10 zawodniczka wyścigu.