facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

XVII "RUSZA PELETON" MTB XCO UCI C3 PUCHAR POLSKI MTB XCO - I SERIA 7.04.2019 r. BIAŁYSTOK.

Podczas I serii Pucharu Polski MTB XCO rozgrywanego w niedzielę 7 kwietnia, w Białymstoku nie mogło zabraknąć oczywiście, specjalistów w tej dziedzinie kolarstwa z okręgu łódzkiego.Klubami, które wzięły udział w tych zawodach były: LKK LUKS Sławno/ HUROM SŁAWNO ACCENT, WKK Wieruszów / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW, LKK Start Tomaszów Mazowiecki oraz Raz Na Wozie MTB TEAM - UKS Inter - Solar.
 
W dobrej, kolarskiej formie okazała się być Julia Zięba LKK LUKS Sławno/ HUROM SŁAWNO ACCENT, która w kategorii juniorek wywalczyła wysokie trzecie miejsce. Magdalena Zawierta WKK Wieruszów / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW zajęła miejsce czwarte, niewiele tracąc do Julii, a jej siostra Patrycja uplasowała się na miejscu szóstym.
W wyścigu kobiet open Karolina Witek LKK Start Tomaszów Mazowiecki ukończyła zawody na miejscu siódmym.
Wśród juniorów Arkadiuszowi Wachowi LKK LUKS Sławno/ HUROM SŁAWNO ACCENT niewiele zabrakło do wskoczenia na pudło i ze stratą zaledwie 14 sekund do trzeciego ostatecznie zanotował czwartą lokatę. Siódme miejsce wywalczył Sapieja Michał LKK LUKS Sławno/ HUROM SŁAWNO ACCENT. 18 i 21 na mecie byli Pytel Piotr i Bryłka Konrad obaj WKK Wieruszów / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW a 26 miejsce zajął Świerczyński Samuel Raz Na Wozie MTB TEAM - UKS Inter - Solar.
Trener zawodników ze Sławna Przemysław Gierczak nie miał sobie równych w kategorii Masters I, Amator I i nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do swojego przygotowania do sezonu pewnie zmierzał do mety po zasłużone zwycięstwo. W kategorii Masters II, Amator II
Piotr Dziedzic Raz Na Wozie MTB TEAM - UKS Inter - Solar zajął miejsce 6.
 
W klasyfikacji drużynowej klub LKK LUKS Sławno uplasował się na miejscu 6, WKK Wieruszów / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW  na 14, LKK STart Tomaszów Mazowiecki na 26 a Raz Na Wozie MTB TEAM - UKS Inter - Solar na 36.
 
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL