logo ort2

ZIMNY

nowaijka

XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

XXX MWK.jpgW XXX Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim o Puchar Prezydenta Grudziądza, rozgrywanym w dniach 28.04-1.05.2018,  Okręg łódzki miał dwóch reprezentantów: Dawida Wiśniewskiegi KS Społem,który jechał w barwach SMS Żyrardów i Cezarego Bzdaka MLKS Wieluń, który zasilił szeregi POLISH National Team.

Podczas pierwszego etapu ze startu wspólnego, liczacego 58 km  Dawid zajął wysokie 15 miejsce, a Cezary uplasował sie tuż za nim, na miejscu 16. Tego samego dnia rozgrywany był również wyścig 1b, podczas którego zawodnicy mieli do pokonania 58.8 km i tu na miejscu 19 ukończył zawody Cezary Bzdak, natomiast Dawid Wiśniewski był 63.

Etap 2 to trasa długości 102,2 km, którą Dawid Wiśniewski pokonał w czasie 2 h  18 min i 55 s i dało mu to miejsce 14. Cezary Bzdak  z takim samym czasem przejazdu do mety dojechał na miejscu 26.

Etap 3 Dawid kończy na miejscu 5 a Cezary na 74.

Etap 4 to 11 miejsce Dawida i 128 cezarego.

W klasyfikacji końcowej Dawid Wisniewska zajmuje miejsce 15, a Cezary Bzdak kończy zawody na miejscu 30.