logo ort2

ZIMNY

nowaijka

XXXIII OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI "O PUCHAR WÓJTA GMINY CHRZĄSTOWICE"

29 kwietnia rozegrany został XXXIII OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI "O PUCHAR WÓJTA GMINY CHRZĄSTOWICE",  w którym udział wzięli zawodnicy okręgu łódzkiego.

Juniorki młodsze, młodziczi i młodzik  razem staneli na starcie i na trasie i rywalizowali na dystansie 27000 m.

Wśród juniorek młodszych druga była Natalia Krześlak LSKK Bełchatów, ustępując jedynie zawodniczce z Gostynia, 10 była Jajczak Katarzyna MLKS Wieluń. Tuż za nią, na miejscu 11 wyścig ukończyła Natalia Wężyk KS Społem.

W kategorii młodzik na miejscu 57 do mety dojechał Zarzycki Mateusz ZTC Zduńska Wola. Jego klubowi koledzy Więcek Mateusz i Kosuń Szymon ukończyli zmagania na miejscach odpowiednio 59 i 71, natomiast Piotr Kuś MLKS Wieluń został sklasyfikowany na miejscu 68.

Juniorki ścigały się razem z Juniorem młodszym. W tym wyścigu najwyżej sklasyfikowany, bo na miejscu 5 został Miłosz Mielczarek KS Społem, a dwa miejsca za nim do mety dojechał Jakub Lewandowski KS Społem. Nowicki Łukasz LSKK Bełchatów był 18, a Dawid Dordański LUKS Dwójka Stryków 22.

Wyścig w kategorii juniorek wygrała Karolina Stępień LSKK Bełchatów a Sandra Bralińska MLKS Wieluń zajęła miejsce drugie.

W wyścigu juniorów, którzy mieli do pokonania 81 km Wiktor Sasin LUKS Dwójka Stryków dojechał do mety na miejscu 16, 17 był Mateusz Wojtasik LSKK Bełchatów. Na miejscu 23 i 28 sklasyfikowani zostali Kacper Simiński i Wiktor Barwiński obaj KS Społem Łódź.