facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ZIMNY

nowaijka

XXXVI Międzynarodowy wyścig kolarski "Ślężański Mnich"Memoriał Romana Ręgorowicza. Puchar Polski I seria.

 

W minioną niedzielę, na malowniczych trasach wokół Sobótki rozegrany został XXXVI Międzynarodowy Wyścig Kolarski „ Ślężański Mnich”, który uchodzi od lat za wyścig otwierający szosowy sezon kolarski. Jak co roku nie mogło na nim zabraknąć reprezentantów województwa łódzkiego.

W kategorii młodziczek o podium otarła się Kinga Pietrasik LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków, która wyścig ukończyła na bardzo dobrym, choć nie lubianym przez kolarzy,  czwartym miejscu. Jej klubowa koleżanka Magdalena Ciołek Uplasowała się na miejscu 23, a Klaudia Piasecka KS Społem SUUS Central Łódź na miejscu 24.

Wśród młodzików na miejscu 19 do mety dojechał Krystian Kiedos MLKS Wieluń, 23 był Miłosz Grochocki LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków, 33 Krzysztof Szymański PTC DSV Pabianice, 44 Marcel Maślanka LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków, 48 Antoni Ożóg LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków, 63 Bartosz Idczak KS Społem SUUS Central Łódź i 71 Maksymilian Dąbrowski PTC DSV Pabianice.

W juniorkach młodszych 9 miejsce zajęła Anna Samecka KS Społem SUUS Central Łódź. 16 finiszowała Paulina Lipieta MLKS Wieluń, 22 była Martyna Pietrasik LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków, 23 Zofia Glinka MLKS Wieluń, 24 Zofia Konopa MLKS Wieluń i 39 Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR.

Kategorie młodzik, młodziczka i juniorka młodsza rywalizowały na trasie jedne rundy o długości 31 km.

Juniorka to kategoria wiekowa, która ścigała się na dystansie 62 km. 17 miejsce zajęła Maria Klamut KS Społem Łódź, 18 ma mecie była Anna Lipieta MLKS Wieluń, 29 Julia Pietrzak MLKS Wieluń, a 32 Klaudia Piśniak MLKS Wieluń.

Junior młodszy również miał do pokonania dwie rundy trasy długości 31 km. 7 miejsce wywalczył Kacper Chudy PTC DSV Pabianice. 56 miejsce zajął Franciszek Korczyński PTC DSV Pabianice, 78 był Bartosz Zelcer ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR, 87 Maciej Stefański ZTS Glinnik BGS SPORTSWEAR, 102 Jakub Maciejewski PTC DSV Pabianice i 109 Adrian Niewiadomski MLKS Wieluń.

Również dwie rundy do pokonania miały Kobiety i w tej kategorii Barbara Gorzkiewicz KS Społem SUUS Central Łódź linię mety minęła na miejscu 21 a Anastazja Wilijewicz KS Społem SUUS Central Łódź na miejscu 25.

Dystans jaki mieli do pokonania juniorzy wynosił 93 km. Na miejscu 19 zmagania zakończył Igor Rydzyński PTC DSV Pabianice, 21 był Piotr Kuś MLKS Wieluń, 35 Hubert Stryczek MLKS Wieluń, 39 Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice, a 65 miejsce zajął Dominik Wróbel PTC DSV Pabianice.

Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozpoczętym sezonie.

Wyniki