facebook

Cannot get Łódź location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Kontakt
ul. Północna 36
91- 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

 Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik LSKK Bełchatów Łukasz Nowicki, podczas rozgrywanego w niedzielę 22 lipca w Pszczynie kryterium ulicznego, który w kategorii junior młodszy, z dorobkiem 26 punktów zajął II miejsce.
Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką okręgu łódzkiego w kategorii juniorka, była Karolina Stępień LSKK Bełchatów, która w wyścigu z juniorem młodszym i kobietami open zajęła miejsce 21, a wśród juniorek 1.

WYŚCIG KOLARSKI "DOLNY ŚLĄSK TOUR". 21-22.07.2018

Podczas Wyścigu Kolarskiego "Dolny Śląsk Tour" o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji walczyli zawodnicy i zawodniczki z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Kolarskim w Łodzi.
I etap - jazda indywidualna na czas, której trasa liczyła 2,8 km, rozegrana została w sobotę przed południem.
Wśród juniorów młodszych Miłosz Mielczarek KS Społem Łódź zajął miejsce 11, Jakub Lewandowski KS Społem Łódź był 20, a Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń 21.
Juniorki rywalizowały i były klasyfikowane w kategorii kobiety open i tu najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką naszego regionu była Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń, która zajęła 19 miejsce. 34 była Bralińska Sandra MLKS Wieluń, 40 Klaudia Królikowska KS Społem Łódź, a Marta Glapa MLKS Wieluń zajęła miejsce 46.
II etap, ze startu wspólnego rozegrany został po południu i zarówno juniorzy młodsi jak i kobiety open mieli do pokonania trasę długości 83,6 km.
Najwyżej sklasyfikowanym juniorem młodszym okręgu łódzkiego był Jakub Lewandowski KS Społem Łódź, który linię mety minął jako piąty. Na miejscu 8 zameldował się Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń, a 10 był Miłosz Mielczarek KS Społem Łódź.
Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń wywalczyła 13 miejsce open, Klaudia Królikowska KS Społem Łódź, Marta Glapa MLKS Wieluń 39, a Sandra Bralińska MLKS Wieluń 40.
W niedzielę podczas III etapu trasa wynosiła 75,9 km dla juniorów młodszych i 101,2 km dla kobiet open.
Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń zawody ukończył na miejscu 15, a Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń była 16.
W klasyfikacji końcowej wyścigu Mateusz uplasował się na miejscu 12, a Dominika na 17.
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
 
 Wyniki:
Foto III etap Dolny Śląsk Tour w obiektywie Dariusza Krzywańskiego (DkpCycling).

W dniach 24-26.08.2018 w Walimiu rozegrane zostaną Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski.

Zgłoszenia zawodniczek i zawodników należy przesłać do dnia 20.08.2018 roku drogą      elektroniczną lub pocztą (decyduje data stempla poczt.) na adres:

Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne „Junior „ Wałbrzych

58-306 WAŁBRZYCH, ul. Witosa 54 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weryfikacja zgłoszonych zawodniczek i zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbędzie się:

  • w dniu 24.08.2018r. roku od godz. 1000 do godz. 1200 – dla kategorii: Juniorka Młodsza, Junior Młodszy, Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 24.08.2018r. roku od godz. 1900 do godz. 2000 – dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 25.08.2018r. roku od godz. 1900 do godz. 2000 – dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita,
  • w dniu 26.08.2018r. roku od godz. 900 do godz. 1000 – dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita,

Odprawa techniczna odbędzie się, w obecności członków Komisji Sędziowskiej, w biurze wyścigu:

  • w dniu 24.08.2018r. o godz. 1300 dla kategorii: Juniorka Młodsza i Junior Młodszy,
  • w dniu 25.08.2018r. o godz. 1000 dla kategorii: Junior, Juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 26.08.2018r. o godz. 1030 dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita.

Program minutowy wyścigu 

Dnia 24.08.2018. - Piątek

1000 - 1130                - weryfikacja zawodników dla kategorii: Juniorka Młodsza, Junior Młodszy, Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w                                                   Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul. Boczna,                                   

1200                                - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: juniorka Młodsza, Junior Młodszy w Biurze Zawodów,

1400                                - uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1415                                  - start honorowy kategorii juniorka młodsza,

1425                                  - start ostry kategoria juniorka młodsza, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1600                                - dekoracja zwycięzców w kategorii: juniorka młodsza, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1615                                - start honorowy kategorii junior młodszy na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1625                                  - start ostry kategoria junior młodszy, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1900                          - dekoracja zwycięzców w kategorii: junior młodszy, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

2000 - 2100                - weryfikacja zawodników dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu                                       ul. Boczna.

 Dnia 25.08.2018. - Sobota

 1000                                  - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole                                                      Podstawowej w Walimiu ul. Boczna.

1130                                - start honorowy kategorii junior na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1140                                  - start ostry kategoria juniorka, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1430                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: junior na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1515                                 - start honorowy kategorii: juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Open

1530                                  - start ostry kategorii: juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Open, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1845                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: juniorka i Kobiety Open, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1900 - 2000                   - weryfikacja zawodników dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul.                                                  Boczna.

Dnia 26.08.2018. - Niedziela                                                               

900 - 945                     - weryfikacja zawodników dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul. Boczna.

1000                                  - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w                                             Walimiu ul. Boczna.

1145                                - start honorowy kategorii Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1200                                  - start ostry kategoria Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1600                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu oraz                                                      uroczystość zakończenia Górskich Szosowych Mistrzostw Polski.

 Regulamin

KRYTERIUM KOLARSKIE O ZŁOTĄ SPINKĘ PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA MEMORIAŁ JANUSZ WILCZEWSKIEGO.

Po wspaniałej walce podczas rozgrywanego w piątek 20 lipca kryterium ulicznego w Wałbrzychu, na drugim miejscu tracąc tylko punkt do zwyciężczyni, uplasowała się zawodniczka LSKK Bełchatów Natalia Krześlak.
Natalia Wężyk KS Społem Łódź, zdobywając jeden punkt zajęła miejsce 7, a Julia Błaszkiewicz kończy rywalizację na 8 pozycji.
Bardzo dobrze zaprezentował się również, Jakub Lewandowski KS Społem Łódź, który, wywalczył trzecie miejsce w kategorii junior młodszy, gromadząc na swoim koncie 11 punktów.
Klubowy kolega Kuby, Miłosz Mielczarek zajął miejsce 8, a Mateusz Włodarczyk z MLKS Wieluń był 21.
Wśród juniorek najwyżej, spośród zawodniczek województwa łódzkiego, sklasyfikowana zastała Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń, która zajęła miejsce 4. Sandra Bralińska mLKS Wieluń była 9. Jako 10 wyścig ukończyła Klaudia Królikowska KS Społem Łódź, a Marta Glapa była 12.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.
© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL