facebook

Cannot get Łódź location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Kontakt
ul. Północna 36
91- 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w Szczawnie - Zdroju 28 lipca.

Prawo startu maja: Junior Młodszy, Juniorka Młodsza, Junior, Juniorka, Orliczka, Elita i Elita Kobiet .

Uroczyste otwarcie nastapi o godz. 16:40

Start pierwszej kategorii o godz.17:00   

Regulamin                      

 Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik LSKK Bełchatów Łukasz Nowicki, podczas rozgrywanego w niedzielę 22 lipca w Pszczynie kryterium ulicznego, który w kategorii junior młodszy, z dorobkiem 26 punktów zajął II miejsce.
Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką okręgu łódzkiego w kategorii juniorka, była Karolina Stępień LSKK Bełchatów, która w wyścigu z juniorem młodszym i kobietami open zajęła miejsce 21, a wśród juniorek 1.

WYŚCIG KOLARSKI "DOLNY ŚLĄSK TOUR". 21-22.07.2018

Podczas Wyścigu Kolarskiego "Dolny Śląsk Tour" o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji walczyli zawodnicy i zawodniczki z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Kolarskim w Łodzi.
I etap - jazda indywidualna na czas, której trasa liczyła 2,8 km, rozegrana została w sobotę przed południem.
Wśród juniorów młodszych Miłosz Mielczarek KS Społem Łódź zajął miejsce 11, Jakub Lewandowski KS Społem Łódź był 20, a Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń 21.
Juniorki rywalizowały i były klasyfikowane w kategorii kobiety open i tu najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką naszego regionu była Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń, która zajęła 19 miejsce. 34 była Bralińska Sandra MLKS Wieluń, 40 Klaudia Królikowska KS Społem Łódź, a Marta Glapa MLKS Wieluń zajęła miejsce 46.
II etap, ze startu wspólnego rozegrany został po południu i zarówno juniorzy młodsi jak i kobiety open mieli do pokonania trasę długości 83,6 km.
Najwyżej sklasyfikowanym juniorem młodszym okręgu łódzkiego był Jakub Lewandowski KS Społem Łódź, który linię mety minął jako piąty. Na miejscu 8 zameldował się Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń, a 10 był Miłosz Mielczarek KS Społem Łódź.
Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń wywalczyła 13 miejsce open, Klaudia Królikowska KS Społem Łódź, Marta Glapa MLKS Wieluń 39, a Sandra Bralińska MLKS Wieluń 40.
W niedzielę podczas III etapu trasa wynosiła 75,9 km dla juniorów młodszych i 101,2 km dla kobiet open.
Mateusz Włodarczyk MLKS Wieluń zawody ukończył na miejscu 15, a Dominika Włodarczyk MLKS Wieluń była 16.
W klasyfikacji końcowej wyścigu Mateusz uplasował się na miejscu 12, a Dominika na 17.
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
 
 Wyniki:
Foto III etap Dolny Śląsk Tour w obiektywie Dariusza Krzywańskiego (DkpCycling).

W dniach 24-26.08.2018 w Walimiu rozegrane zostaną Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski.

Zgłoszenia zawodniczek i zawodników należy przesłać do dnia 20.08.2018 roku drogą      elektroniczną lub pocztą (decyduje data stempla poczt.) na adres:

Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne „Junior „ Wałbrzych

58-306 WAŁBRZYCH, ul. Witosa 54 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weryfikacja zgłoszonych zawodniczek i zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbędzie się:

  • w dniu 24.08.2018r. roku od godz. 1000 do godz. 1200 – dla kategorii: Juniorka Młodsza, Junior Młodszy, Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 24.08.2018r. roku od godz. 1900 do godz. 2000 – dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 25.08.2018r. roku od godz. 1900 do godz. 2000 – dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita,
  • w dniu 26.08.2018r. roku od godz. 900 do godz. 1000 – dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita,

Odprawa techniczna odbędzie się, w obecności członków Komisji Sędziowskiej, w biurze wyścigu:

  • w dniu 24.08.2018r. o godz. 1300 dla kategorii: Juniorka Młodsza i Junior Młodszy,
  • w dniu 25.08.2018r. o godz. 1000 dla kategorii: Junior, Juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Elita,
  • w dniu 26.08.2018r. o godz. 1030 dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita.

Program minutowy wyścigu 

Dnia 24.08.2018. - Piątek

1000 - 1130                - weryfikacja zawodników dla kategorii: Juniorka Młodsza, Junior Młodszy, Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w                                                   Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul. Boczna,                                   

1200                                - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: juniorka Młodsza, Junior Młodszy w Biurze Zawodów,

1400                                - uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1415                                  - start honorowy kategorii juniorka młodsza,

1425                                  - start ostry kategoria juniorka młodsza, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1600                                - dekoracja zwycięzców w kategorii: juniorka młodsza, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1615                                - start honorowy kategorii junior młodszy na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1625                                  - start ostry kategoria junior młodszy, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1900                          - dekoracja zwycięzców w kategorii: junior młodszy, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

2000 - 2100                - weryfikacja zawodników dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu                                       ul. Boczna.

 Dnia 25.08.2018. - Sobota

 1000                                  - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: Juniorka, Junior, Kobiety U-23 i Kobiety Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole                                                      Podstawowej w Walimiu ul. Boczna.

1130                                - start honorowy kategorii junior na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1140                                  - start ostry kategoria juniorka, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1430                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: junior na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1515                                 - start honorowy kategorii: juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Open

1530                                  - start ostry kategorii: juniorka, Kobiety U-23 i Kobiety Open, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1845                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: juniorka i Kobiety Open, na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1900 - 2000                   - weryfikacja zawodników dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul.                                                  Boczna.

Dnia 26.08.2018. - Niedziela                                                               

900 - 945                     - weryfikacja zawodników dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu ul. Boczna.

1000                                  - odprawa techniczna w biurze zawodów dla kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita w Biurze Zawodów w Publicznej Szkole Podstawowej w                                             Walimiu ul. Boczna.

1145                                - start honorowy kategorii Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu,

1200                                  - start ostry kategoria Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita, Jugowice skrzyżowanie ul. Gazowej z DW 383 – 100 m od wiaduktu kolejowego,

1600                             - dekoracja zwycięzców w kategorii: Mężczyźni U-23 i Mężczyźni Elita na terenie Sztolni Walimskich RIESSE ul. 3-ego Maja w Walimiu oraz                                                      uroczystość zakończenia Górskich Szosowych Mistrzostw Polski.

 Regulamin

© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL