facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

Kolejny Puchar Polski za nami. Dla kategorii junior młodszy i juniorka młodsza była to ostatnia eliminacja do OOM.

Przedstawiciele okręgu łódzkiego spisali się następująco:

Jazda indywidualna na czas

Juniorka młodsza

1 miejsce Maria Klamut KS Społem Łódź

12 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice

13 miejsce Anna Samecka KS Społem Łódź

28 miejsce Matylda Głowacka KS Społem Łódź

Młodzik

15 miejsce Jakub Pacholec ZTS Glinnik

19 miejsce Bartpsz Zelcer ZTS Glinnik

Junior młodszy

12 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice

48 miejsce Maciej Bajdor

Junior

8 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

12 miejsce Szymon Kosuń PTC Pabianice

21 miejsce Dominik Wróbel KS Społem łódź

Wyścig ze startu wspólnego

Juniorka młodsza

4 miejsce Maria Klamut KS Społem Łódź

6 miejsce Anna Samecka KS Społem Łódź

10 miejsce Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

26 miejsce Julia Pietrzak Maks Wieluń

34 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice

Młodzik

Jan Bajdor PTC Pabianice

8 miejsce Bartosz Zelcer ZTS Glinnik

27 miejsce Adrian Niewiadomski PTC Pabianice

29 miejsce Jakub Pacholec ZTS Glinnik

32 miejsce Maciej Stefański ZTS Glinnik

Junior młodszy

5 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków

15 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków

16 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice

17 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice

37 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice

39 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice

53 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice

58 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice

Junior

12 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

15 miejsce Szymon Kosuń PTC Pabianice

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Wyniki

Jazda indywidualna na czas

Wyścigi ze startu wspólnego

Dwa Puchary Polski w jednym czasie.
W dniach 11-12.06.2022 rozegrane zostały dwa kolarskie wydarzenia. Na torze kolarskim w Kaliszu juniorzy młodsi i juniorki młodsze zdobywały cenne punkty do klasyfikacji, które dawały im możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.

W Koziegłowach i Pińczycach młodzi kolarze i kolarki, kategorii od żaka do elity kobiet rywalizowali w Pucharze Polski na szosie, który również był eliminacją do OOM dla juniorów i juniorek młodszych.

Kalisz:

Juniorki młodsze
200 m ze startu lotnego
3 miejsce Matylda Głowacka KS Społem Łódx
8 miejsce Anna Samecka KS Społem Łódź
10 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice
27 miejsce Katarzyna Bułeczka KS Społem Łódź
28 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik

Sprint
5 miejsce Matylda Głowacka KS Społem Łódź
10 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice

2000 m
1 miejsce Maria Klamut KS Społem Łódź
9 miejsce Anna Samecka KS Społem Łódź
13 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice
19 miejsce Katarzyna Bułeczka KS Społem Łódź

Keirin
6 miejsce Matylda Głowacka KS Społem Łódź

Omnium finał A
2 miejsce Maria Klamut KS Społem Łódź
5 miejsce Anna Samecka KS Społem Łódź
19 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice
20 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik

Madison
1 miejsce Maria Klamut i Anna Samecka KS Społem Łódź
6 miejsce Zofia Konopa i Maja Kaflak PTC Pabianice

Junior młodszy:

200 m ze startu lotnego
13 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków
14 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice
20 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice
21 miejsce Arsenii Yelashko KS Społem Łódź
23 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice
31 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice
32 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice
33 miejsce Rafał Fibakiewicz PTC Pabianice
36 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice

Sprint
13 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków
14 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice

2000 m
24 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice

Keirin
10 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice

Omnium finał A
7 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice
10 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków
11 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice
12 miejsce Arsenii Yelashko KS Społem Łódź

Omnium Finał B
4 miejsce Oskar Puiasecki PTC Pabianice

Madison
6 miejsce Oskar Piasecki i Igor Wolski PTC Pabianice
7 miejsce Rafał Fibakiewicz i Maciej Bajdor PTC Pabianice
8 miejsce Aleksander Jałowski i Miłosz Szwed PTC Pabianice

WYNIKI

SPRINT

KEIRIN, 2000M, MADISON

OMNIUM



Koziegłowy - jazda indywidualna na czas

Junior młodszy
7 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków
25 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków
28 miejsce Mateusz Ciołek LUKS Dwójka Stryków
64 miejsce Piotr Ciosek MLKS Wieluń

Juniorka młodsza
18 miejsce Julia Pietrzak MLKS Wieluń
19 miejsce Klaudia Pisniak MLKS Wieluń
20 miejsce Paulina Lipieta MLKS Wieluń
22 miejsc Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

Junior
19 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź
30 miejsce Szymon Kosuń PTC Pabianice
31 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń
40 miejsce] Dominik Wróbel KS Społem Łódź


Pińczyce - wyścig ze startu wspólnego
Żaczka, żak i młodkiczka
20 miejsce Kinga Pietrasik LUKS Dwójka Stryków
25 miejsce Magdalena Ciołek LUKS Dwójka Stryków
44 miejsce Marcel Maślanka Luks Dwójka Stryków (13 żak)
47 miejsce Nina Polit LUKS Dwójka AStryków
59 miejsce Sebastian Sasin LUKS Dwójka Stryków (19 żak)
61 miejsce Oskar Prusinowski ZTS Glinnik (21 żak)
73 miejsce Bartosz Idczak KS Społem Łódź (29 żak)

Młodzik
38 miejsce LUKS Dwójka Stryków

Junior młodszy
7 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków
39 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków

Juniorka młodsza
8 miejsce Paulina Lipieta MLKS Wieluń
12 miejsce Julia Pietrzak MLKS Wieluń
22 miejsce Klaudia Piśniak MLKS Wieluń
24 miejsce Natalia Pietrzak MLKS wieluń
28 miejsce Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik
30 miejsce Martyna Pietrasik LUKS Dwójka Stryków


Junior
13 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń
23 miejsce Szymon Kosuń PTC Pabianice
32 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń
39 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

WYNIKI:

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS

WYŚCIGI ZE STARTU WSPÓLNEGO

 

Serdecznie gratulujemy.