facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

Podczas gdy panie rozgrywały Puchar Polski i Mistrzostwa Polski LZS nad morzem panowie rywalizowali podczas Pucharu Polski w Niwkach, Szczedrzyku, Turawie.
Pierwszego dnia zawodów rozegrana została jazda indywidualna na czas.
Młodzik miał do pokonania trasę o długości 6,4 km.
11 miejsce zajął Bartosz Zelcer ZTS Glinnik
14 miejsce Jakub Pacholec ZTS Glinnik
Dla juniora młodszego trasa liczyła 9,6 km.
12 miejsce zajął Miłosz Szwed PTC Pabianice
31 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice
44 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice
57 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice
58 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice
69 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice
Junior również zmagał sie z dystansem 9,6 km.
13 miejsce zajął Szymon Kosuń PTC Pabianice
W niedzielę młodzicy ścigali sie na trasie długości 30 km.
50 miejsce zajął Bartosz Zelcer ZTS Glinnik
64 miejsce Jakub Pacholec ZTS Glinnik
Junior młodszy zmagał się z 90 km trasy.
2 miejsce wywalczył Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków
18 miejsce zajął Miłosz Szwed PTC Pabianice
42 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice
45 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice
74 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków
83 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice
86 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice
91 miejsce Łukasz Machniewicz Luks Dwójka Stryków
101 Aleksander Jałowski PTC Pabianice
Junior do mety miał 120 km.
$ miejsce zajął Szymon Ptak MLKS Wieluń
28 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń
30 miejsce Szymon Kosuń PTC Pabianice
Gratulacje dla wszystkich zawodników okręgu łódzkiego.
 
Wyniki:
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM KOBIET. MISTRZOSTWA POLSKI LZS - JAROSŁAWIEC 5.06.2022

W niedzielę 5 czerwca w Jarosławcu rozegrane zostały wyścigi ze startu wspólnego. Dla kategorii juniorka młodsza, juniorka i orliczka z klubów zrzeszonych w LZS były to również Mistrzostwa Polski.
Do rywalizacji w wyścigach ze startu wspólnego przystąpili również żacy i młodzicy.

W kategorii młodzik okręg łódzki miał dwóch przedstawicieli.
Jan Bajdor PTC Pabianice, po finiszu z grupy zajmuje 2 miejsce a jego klubowy kolega Adrian Niewiadomski plasuje się na miejscu 20.

W wyścigu młodziczek 9 miejsce wywalczyła Kinga Pietrasik LUKS Dwójka Stryków, 15 Magdalena Ciołek LUKS Dwójka Stryków, 17 Zofia Glinka MLKS Wieluń, 30 Nina Polit Luks Dwójka Stryków i 32 Elvira Zolotarenko KS Społem Łódź.

W klasyfikacji juniorek młodszych na miejscu 15 (10 LZS) uplasowała się Zofia Konopa PTC Pabianice, na 24 (16 LZS) Anna Samecka KS Społem Łódź,
na 32 i 33 (23 i 24 miejsce LZS) Klaudia Piśniak i Paulina Lipieta, zawodniczki MLKS Wieluń, na 37 (26 LZS) Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik, na 44 (32 LZS) Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik, na 46 (34 LZS) Matylda Głowacka KS Społem Łódź i na 64 (50 LZS) Martyna Pietrasik LUKS Dwójka Stryków.

W wyścigu elity kobiet 8 miejsce zajęła Anna Lipieta MLKS Wieluń a 34 Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź.
W klasyfikacji juniorek Anna Lipieta stanęła na trzecim stopniu podium, a w klasyfikacji Mistrzostw Polski LZS juniorek i orliczek Anna Lipieta uplasowała się na miejscu 6, a Barbara Gorzkiewicz 11.

W klasyfikacji klubowej juniorek młodszych, juniorek i orliczek 8 miejsce zajął KS Społem Łódź, a 13 MLKS Wieluń, co dało 5 miejsce w klasyfikacji województw.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne dobre wiadomości.


Wyniki:

Jazda indywidualna na czas

Wyścigi ze startu wspólnego


Torowy Puchar Polski, będący eliminacją OOM, rozegrany w miniony weekend we Wrocławiu dostarczył nam wielu sportowych emocji, zarówno tych pięknych, związanych z osiągnięciami i miejscami medalowymi zawodników okręgu łódzkiego jak i tych nieco bardziej gorzkich, kiedy mimo najszczerszych chęci i ogromnych starań zawodników coś wyszło nie do końca tak jak sami by sobie tego życzyli, bo np. wydarzyła się kraksa, której nie udało się uniknąć. Na szczęście tych pięknych było zdecydowanie więcej 
Poczynając od pierwszego dnia rywalizacji, kiedy to rozgrywane były na przemian wyścigi wieloboju omnium i sprinty nasi reprezentanci osiągnęli następujące rezultaty.

Omnium juniorka młodsza:
3 miejsce Klamut Maria KS Społem SUUS Łódź
4 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź
11 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik BGS Sportwear
13 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice DSV
21 miejsce Katarzyna Bułeczka KS Społem SUUS Łódź
21 miejsce Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik BGS Sportwear

Omnium junior młodszy:
7 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice DSV
11 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice DSV
12 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice DSV
21 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice DSV
21 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków
21 miejsce Arsenii Yelashko KS Społem SUUS Łódź
21 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice DSV

Sprinty junior młodszy
1 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków
4 miejsce Arsenii Yelashko KS Społem SUUS Łódź
7 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice DSV
8 miejsce Aleksander Jałowski PTC Pabianice DSV
9 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków
13 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice DSV
14 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice DSV
18 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice DSV

Sprint juniorka młodsza:
1 miejsce Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź
8 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik BGS Sportwear
9 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice DSV
14 miejsce Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik BGS Sportwear

Drugiego dnia zawodów rozgrywany był sprint drużynowy, wyścig drużynowy, kirin, 2000 m i madison.
Sprint drużynowy:
1 miejsce drużyna LUKS Dwójka Stryków w składzie Michał Strzelecki, Sebastian Szklarek, Łukasz Machniewicz
3 miejsce I drużyna PTC Pabianice DSV w składzie Igor Wolski, Maciej Bajdor, Aleksander Jałowski
4 miejsce II drużyna PTC Pabianice DSV w składzie Miłosz Szwed, Kacper Chudy, Oskar Piasecki

Sprint drużynowy juniorka młodsza:
1 miejsce drużyna KS Społem SUUS Łódź w składzie Matylda Głowacka, Maria Klamut, Anna Samecka

Wyścig drużynowy junior młodszy
1 miejsce – drużyna PTC Pabianice DSV w składzie Maciej Bajdor, Miłosz Szwed, Kacper Chudy, Aleksander Jałowski
2 miejsce - drużyna LUKS Dwójka Stryków w składzie Michał Strzelecki, Jakub Gadecki, Łukasz Machniewicz,
Sebastian Szklarek

Keirin juniorka młodsza
1 miejsce Matylda Głowacka KS Społem SUUS Łódź
3 miejsce Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik BGS Sportwear
8 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź
9 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice DSV
17 miejsce Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik BGS Sportwear
Keirin junior młodszy
3 miejsce Igor Wolski PTC Pabianice DSV
4 miejsce Maciej Bajdor PTC Pabianice DSV
5 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice DSV
6 miejsce Kacper Chudy PTC Pabianice DSV
8 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków
10 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice DSV

2000 m juniorka młodsza
2 miejsce Maria Klamut KS Społem SUUS Łódź 2:47:71
5 miejsce Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź
13 miejsce Zofia Konopa PTC Pabianice DSV
16 miejsce Katarzyna Bułeczka KS Społem SUUS Łódź

2000 m junior młodszy
3 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków
12 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków
13 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków
15 miejsce Oskar Piasecki PTC Pabianice DSV

Madison juniorka młodsza
2 miejsce Maria Klamut i Anna Samecka KS Społem SUUS Łódź

Madison junior młodszy
5 miejsce Miłosz Szwed i Aleksander Jałowski PTC Pabianice DSV
6 miejsce Igor Wolski i Kacper Chudy PTC Pabianice DSV
7 miejsce Maciej Bajdor i Oskar Piasecki PTC Pabianice DSV

Gratulacje dla wszystkich zawodników województwa łódzkiego.

 

Wyniki

XXXX Międzynarodowy wyścig kolarski juniorów Dobczyce 2022 - Złote Koło. Mistrzostwa Krajowego zrzeszenia LZS – Juniorów 27-29.05.2022 - wyniki

Wyścig etapowy, w którym rywalizowali również zawodnicy okręgu łódzkiego, a byli to Szymon Ptak MLKS Wieluń, Szymon Kosuń PTC Pabianice, Igor Rydzyński KS Społem Łódź, Piotr Kuś MLKS Wieluń i Dominik Wróbel KS Społem Łódź. Trenerem opiekującym się Kadrą Wojewódzką był Michał Kuś MLKS Wieluń.

Wyścig rozgrywany był w bardzo zróżnicowanych warunkach pogodowych i na wymagających trasach okolic Dobczyc.

Nasi zawodnicy na poszczególnych czterech etapach, zajmowali następujące miejsca:

Szymon Ptak 16, 51, 70, 50,

Szymon Kosuń 35, 43, 61, 37

Igor Rydzyński 71, 38, 47, 39,

Piotr Kuś 68, 59, 39, 51

Dominik Wróbel 75, 79, 72

W klasyfikacji wyścigu po czterech etapach nasi zawodnicy uplasowali się na miejscach:

35 Szymon Kosuń PTC Pabianice

45 Igor Rydzyński KS Społem Łódź

48 Szymon Ptak MLKS Wieluń

50 Piotr Kuś MLKS Wieluń

W klasyfikacja Mistrzostw Polski LZS nasi reprezentanci ukończyli rywalizację na pozycjach:

20 Szymon Kosuń PTC Pabianice

27 Igor Rydzyński KS Społem Łódź

30 Szymon Ptak MLKS Wieluń

32 Piotr Kuś MLKS Wieluń

W klasyfikacji województw łódzkie zajęło miejsce 6.

Gratulacje dla reprezentantów okręgu łódzkiego.

 

Wyniki:

I ETAP

II ETAP

III ETAP

IV ETAP

MISTRZOSTWA POLSKI LZS