facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW.

W miniony weekend na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrane zostały zawody pod nazwą "Szukamy Następców Olimpijczyków.
Okręg Łódzki reprezentowali kolarze z klubów KS Społem Łódź i LUKS Dwójka Stryków.
Pierwszego dnia zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencji 250 m ze startu lotnego i w wyścigu punktowym, a drugiego w wyścigu scratch i wyścigu eliminacyjnym.

Wyniki 250 m :

Kategoria junior młodszy:
1. Kida Antoni KS Społem Łódź

Kategoria młodzik:
4. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
6. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
9. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
12. Ożóg Jan KS Społem Łódź
18. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
20. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków
26. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków
27. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
30. Wróbel Dominik KS Społem
32. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków

Kategoria młodziczka
3. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
5. Kopania Katarzyna LUKS Dwójka Stryków
15. Samecka Anna KS Społem Łódź
16. Klamut Maria KS Społem Łódź

Kategoria żak:
3. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
8. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
14. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka
2. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków
8. Chojnacka Barbara LUKS Dwójka Stryków

Wyścig Punktowy:
Kategoria junior mł.:
2. Kida Antoni KS Społem Łódź

Kategoria młodzik finał A:
2. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
11. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
12. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
13. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
17. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków
19. Ożóg Jan KS Społem Łódź

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
3. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
10. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
12. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Kategoria Młodziczka:
3. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
7. Klamut Maria KS Społem Łódź
10. Kopania Katarzyna LUKS Dwójka Stryków
14. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
8. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
13. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka:
5. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków
7. Chojnacka Barbara LUKS Dwójka Stryków

II dzień.
Scratch
kategoria młodzik finał A:
11. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
13. Rydzyński Igor KS społem Łódź
14. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
17. Ożóg Jan KS Społem Łódź
19. Gadecki Jakub LUKS Dwójka Stryków

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
6. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
7. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
8. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Kategoria młodziczka:
2. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
3. Klamut Maria KS Społem Łódź
5. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
9. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Stefański Maciej LUKS Dwójka Stryków
17. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków

Kategoria żaczka:
6. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków

Wyścig eliminacyjny:
Kategoria młodzik finał A:
3. Strzelecki Michał LUKS Dwójka Stryków
5. Rydzyński Igor KS Społem Łódź
8. Jędrzejczyk Bartosz LUKS Dwójka Stryków
10. Ożóg Jan KS Społem Łódź
15. Jałowski Aleksander KS Społem Łódź
21. Gadecki Jakub KS Społem Łódź

Finał B:
1. Pacholec Erik LUKS Dwójka Stryków
3. Wróbel Dominik KS Społem Łódź
5. Machniewicz Łukasz LUKS Dwójka Stryków
11. Szklarek Sebastian LUKS Dwójka Stryków

Młodziczka:
2. Patora Aleksandra LUKS Dwójka Stryków
8. Klamut Maria KS Społem łódź
10. Samecka Anna KS Społem Łódź

Kategoria żak:
9. Zelcer Bartosz LUKS Dwójka Stryków
11. Piasecki Oskar LUKS Dwójka Stryków
15. Stefański Maciej KS Społem Łódź

Kategoria żaczka:
6. Skrzyńska Weronika LUKS Dwójka Stryków

 Wyniki 1 dzień

Wyniki 2 dzień

Komunikat organizacyjny

Lista zgłoszeniowa

Przełożenia - 46x16

Prowadzona będzie osobna klasyfikacja dziewcząt i chłopców klas IV, V, VI, VII, VIII

Limity dotyczą tylko zawodników korzystających z noclegów i wyżywienia. Jeśli ekipa chce startować w Mistrzostwach, a nie korzysta z noclegów i wyżywienia - MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAWODACH

Dla zwycięzców ufundowane zostaną medale oraz koszulki

W zawodach prawo startu mają dziewczęta i chłopcy, biorący udział w Narodowym Projekcie Rozwoju Kolarstwa - uczestnicy szkółek kolarskich z klas IV-VIII szkół podstawowych.

Limity na poszczególne województwa dotyczą osób korzystających z wyżywienia i zakwaterowania.

Wielkopolski Związek Kolarski zaprasza do Pruszkowa  na zawody torowe z cyklu: Szukamy Następców Olimpijczyków w kolarstwie torowym.

Zgłoszenia mailowe na liście startowej w terminie do 18.11.2019r. z dopiskiem czy klub korzysta z wyżywienia i zakwaterowania.

Rezerwacji noclegów i wyżywienia dokonujemy także tel. w biurze Wielkopolskiego Związku Kolarskiego 62 757 23 41 lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) najpóźniej do 18.11.2019r

Dopłata do wyżywienia i zakwaterowania wynosi 55 zł od zawodnika z limitu i 100 zł od zawodnika poza limitem oraz opiekuna.

Informujemy, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc na poszczególne zawody "Szukamy Następców Olimpijczyków" dokonano podziału miejsc wg punktów za 2018 r. w kategorii młodzik.

Podział miejsc:

1) Kujawsko-pomorskie - 15 miejsc

2) Wielkopolskie - 15 miejsc

3) Zachodniopomorskie - 6 miejsc

4) Mazowieckie - 7 miejsc

5) Dolnośląskie - 9 miejsc

6) Śląskie - 10 miejsc

7) Łódzkie - 6 miejsc

8) Małopolskie - 6 miejsc

9) Pomorskie - 4 miejsc

10) Lubuskie - 4 miejsca

11) Warmińsko-mazurskie - 5 miejsca

12) Lubelskie - 1 miejsc

13) Podkarpackie - 4 miejsc

14) Opolskie - 1 miejsca

15) Podlaskie - 4 miejsca
16) Świętokrzyskie - 3 miejsc

UWAGA: Związek nie pokrywa kosztów związanych z dojazdem oraz wynajmem rowerów torowych.

W zawodach Szukamy Następców Olimpijczyków prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki w kategorii JUNIOR MŁODSZY, MŁODZIK i ŻAK

Wyżywienie rozpoczyna się  w sobotę od OBIADU i kończy się w niedzielę ŚNIADANIEM.

PROGRAM zawodów Szukamy Nastepców Olimpijczyków


SOBOTA
godz. 13.00 - obiad
godz. 14.00 - odprawa techniczna
godz. 15.00 - początek zawodów
250 m ze startu lotnego
wyścig scratch
wyścig punktowy
godz. 20.00 - kolacja

NIEDZIELA
godz. 8.00 - śniadanie
godz. 10.00 - wyścig eliminacyjny
wyścig punktowy

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZKol.

Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS, Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich - juniorzy i młodzieżowcy - Trzy medale dla zawodników KS Społem Łódź

W dniach 18-20 października na torze kolarskim  w Pruszkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Mistrzostwa Polski W Konkurencjach Nieolimpijskich dla Kategorii Junior i Młodzieżowiec.
 
Świetnie spisali się zawodnicy KS Społem Łódź, dorzucając, do zgromadzonego już w tym roku imponującego dorobku medalowego, kolejne trzy cenne krążki.
 
Po złoty medal i tytuł Mistrza Polski sięgnęli:  Paulina Petri  w kategorii orliczka, w wyścigu na 500 m i  Dawid Wiśniewski w wyścigu eliminacyjnym w kategorii junior. Srebrny medal wywalczył Miłosz Mielczarek również w kategorii junior w wyscigu na 1 km.
 
Ponad to w wyścigu scratch Miłosz zajął miejsce 4, Dawid  10. W wyścigu punktowym zostali sklasyfikowani na miejscach Dawid 4, Miłosz 10.
Wiktor Sasin reprezentujący barwy LUKS Dwójka Stryków w wyścigu scratch był 7,  w wyścigu eliminacyjnym 11, a w wyścigu punktowym 19.
 
 
Wyniki:
© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL