facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

SOWIOGÓRSKI TOUR 2022

SOWIOGÓRSKI TOUR 2022 za nami, i oczywiście nie mogło w nim zabraknąć przedstawicieli województwa łódzkiego.

Wśród klubów biorących udział w tym wydarzeniu sportowym znaleźli się m.in. przedstawiciele klubów: PTC DSV Pabianice, MLKS Wieluń, LUKS Dwójka Stryków i KS Społem Łódź.

I choć pogoda nie rozpieszczała nasi reprezentanci bardzo dobrze radzili sobie na trasie tego wyścigu.

Po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w juniorkach młodszych sięgnęła Paulina Lipieta MLKS Wieluń – gratulacje !!!

W sobotę, w Roztoczniku rozegrano I etap

Kategoria juniorka młodsza – dystans 21,75 km.

3 miejsce Paulina Lipieta MLKS Wieluń

10 miejsce Klaudia P)wiśniak MLKS Wieluń

11 miejsce Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

13 miejsce Julia Pietrzak MLKS Wieluń

Kategoria junior młodszy – dystans 72,5 km

5 miejsce Kacper Chudy PTC DSV Pabianice

8 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków

12 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków

24 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

34 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków

37 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków

Kategoria junior – dystans 101,5 km

7 miejsce Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice

10 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

17 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń

20 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń

Kategoria juniorka – dystans 101,5 km

3 miejsce Anna Lipieta MLKS Wieluń

Kategoria elita kobiet open – dystans 101,5 km

11 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź

II etap – Przełęcz Woliborska

Kategoria juniorka młodsza – dystans 12 km

2 miejsce Paulina Lipieta MLKS Wieluń

5 miejsce Julia Pietrzak Maks Wieluń

7 miejsce Klaudia Piśniak MLKS Wieluń

10 miejsce Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

Kategoria junior młodszy – dystans 12 km

6 miejsce Kacper chudy PTC DSV Pabianice

15 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

18 miejsce Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków

32 miejsce Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków

33 miejsce Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków

48 miejsce Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków

Kategoria junior – dystans 12 km

14 miejsce Szymon KosuńPTC DSV Pabianice

16 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń

20 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń

30 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

Kategoria juniorka i elita kobiet open

19 miejsce Anna Lipieta MLKS Wieluń

23 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź

III etap Dzierżoniów.

Kategoria junior młodszy – dystans 2,5 km

9 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

11 miejsce Kacper Chudy PTC DSV Pabianice

Kategoria junior – dystans 2,5 km

9 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń

12 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń

13 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

38 miejsce Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice

Kategoria juniorka – dystans 2,5 km

3 miejsce Anna Lipieta MLKS Wieluń

Kategoria kobiety open – dystans 2,5 km

10 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź

W klasyfikacji generalnej wyścigu nasi repreze4ntanci uplasowali się na następujących miejscach:

Junior młodszy

5 miejsce Kacper Chudy PTC DSV Pabianice

12 miejsce Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice

Junior

8 miejsce Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice

15 miejsce Szymon Ptak MLKS Wieluń

18 miejsce Piotr Kuś MLKS Wieluń

26 miejsce Igor Rydzyński KS Społem Łódź

Juniorka

10 miejsce Anna Lipieta MLKS Wieluń

Kobiety open

10 miejsce Barbara Gorzkiewicz KS Społem Łódź

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Wyniki:

I ETAP

II ETAP I KLASYFIKACJA GENERALNA MŁODZIKA I JUNIORKI MŁODSZEJ

III ETAP I KLASYFIKACJA GENERALNA

 

MMM W KOLARSTWIE TOROWYM 21.08.2022 - PRZYGOTOWANIA

informujemy, że w ramach przygotowań do MMM w kolarstwie torowym, tor kolarski dostępny będzie nieodpłatnie dla zawodników i zawodniczek kategorii młodzik w następujących dniach i godzinach:

dnia 16.08.2022
11:00 -13:30   i    16:00-19:00

dnia 17.08.2022
11:00 -13:30   i    16:00-19:00

dnia 18.08.2022
11:00 -13:30   i    16:00-19:00

dnia 19.08.2022
11:00 -13:30   i    16:00-19:00

Miniony weekend upłynął w duchu sportowej rywalizacji podczas zawodów kolarskich zorganizowanych przez ALKS "STAL" Grudziądz.

Reprezentanci województwa łódzkiego stanęli na starcie dwóch z trzech imprez sportowych, które rozgrywały się w Grudziądzu i w Grucznie.

W piątek 5 sierpnia, w Grudziądzu, na okrężnej trasie do rywalizacji przystąpili kolarze dwóch klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku kolarskim. Byli to zawodnicy PTC DSV Pabianice i LUKS Dwójka Stryków, w sobotę dołączyły kolejne dwa kluby ZTS Glinnik/BGS SPORTSWEAR i MLKS WIeluń.

W kategorii żak Ignacy Darnowski ze Strykowa, po pięciokrotnym pokonaniu trasy (7km) uplasował się na miejscu 15.

Wśród młodziczek, które rundę pokonywały sześciokrotnie (8,4), Kinga Pietrasik zajęła miejsce 10, Magdalena Ciołek 13, a Nina Polit 13. Dziewczęta na co dzień jeżdżą w barwach klubu LUKS Dwójka Stryków.

Junior młodszy Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice, trasę przejechał 15 razy (21 km) i finalnie wywalczył miejsce 10.

Junior, Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice po 25 okrążeniach trasy(35km) do mety dojechał również na 10 pozycji.

W sobotę 6 sierpnia, w Grucznie w kategorii żaczek, Zuzanna Zelcer ZTS Glinnik/BGS SPORTSWEAR, po pięciokrotnym przejechaniu trasy o długości 1,1 km wywalczyła miejsce4, a jej brat Bartosz Zelcer w kategorii młodzik, z sześcioma punktami zgromadzonymi na swoim koncie zajmuje miejsce 3.

Dwaj pozostali młodzicy z naszego okręgu, Adrian Niewiadomski PTC DSV Pabianice i Jakub Pacholec ZTS Glinnik/BGS SPORTSWEAR kończą zmagania odpowiednio na miejscu 14 i 22.

Jedyny nasz reprezentant w kategorii junior młodszy, Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice, zgromadził 4 punkty i zajął miejsce 8.

Zawodniczki MLKS Wieluń, Paulina Lipieta i Natalia Pietrzak, wśród juniorek młodszych zostały sklasyfikowane na miejscu 8 i 9.

Anna Lipieta MLKS Wieluń była 7 juniorką podczas tego wyścigu.

W juniorach Piotr Kuś MLKS Wieluń uplasował się na miejscu 9, a Szymon Kosuń PTC DSV Pabianice na miejscu 12.

Juniorka Anna Lipieta z Wieluni zajęła miejsce 12.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne dobre wieści z drugiej cześci kolarskiego sezonu.

 

Wyniki:

Grudziądz

Gruczno

Kijewo Królewskie