facebook

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

ote

WATTBIKE

Z przyjemnoscią przekazujemy informację, że spotkanie noworoczne środowiska sportowego, organizowane przez Urzad Miasta Łodzi, odbędzie się 7stycznia 2020 r o godzina 17:00 w Pałacu Poznańskiego przy ul. Ogrodowej 15.

 

 

 

Nestle Fitness Tour de Toruń, Puchar Polski o Puchar Prezydenta Torunia za nami.

W sobotę 14 grudnia kolarze z całej Polski, specjalizujący się w kolarstwie przełajowym rywalizowali na trasie wyścigu przełajowego w Toruniu.
Okręg łódzki reprezentowały m.in. zawodniczki z WKK PFLEIDERER Wieruszów. Siostry Patrycja i Magdalena Zawierta startowały w wyścigu elity kobiet gdzie Patrycja zajęła wysokie drugie miejsce, a Magdalena uplasowała się na miejscu 9.
W klasyfikacji juniorek Patrycja odniosła zwycięstwo, a Magdalena była 4.
W wyścigu kobiety - amator udział wzięła również Dorota Warczyk LKK Start Tomaszów Mazowiecki, która wywalczyła 3 lokatę.
Zawodniczkom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.
ŻEGNAMY Ś.P. TOMASZA MARCINIAKA

 

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 9.12.2019r odszedł od nas

 

Ś.P.  Tomasz Marciniak

 

nabożeństwo żałobne odbędzie się we wtorek 17.12.2019r. o godzinie 13:30,

w kaplicy cmentarza Św. Rocha na Radogoszczu w Łodzi,

przy ul. Zgierskiej 141.

 

Serdeczne wyrazy wspólczucia rodzinie i najbliżym składa:

Zarząd Okręgowego Związku Kolarskiego

w Łodzi.

 

 

 

 

 

Za nami weekend z ogromnymi sportowymi emocjami, które towarzyszyły młodym kolarzom szkółek kolarskich podczas rozgrywanych na pruszkowskim welodromie Mistrzostw Polski w konkurencjach torowych.
Okręg łódzki licznie reprezentowali zawodnicy i zawodnicy Szkółki Kolarskiej działającej przy klubie LUKS Dwójka Stryków oraz, po raz pierwszy na torze, w zawodach rangi mistrzowskiej pokazali się uczestnicy Szkółki Kolarskiej w Zapolicach, którzy dzielnie i z sukcesami walczyli o jak najlepsze lokaty.
Pierwszego dnia Mistrzostw rozegrane zostały dwie konkurencje: 250 m ze startu lotnego oraz wyścig scratch.
Po medale pierwszego dnia sięgnęli:
250 m
Chojnacka Barbara SK Stryków - I miejsce
Zelcer Bartosz SK Stryków - I miejsce
Patora Aleksandra SK Stryków - II miejsce
Skrzyńska Weronika SK Stryków - II miejsce
Stefański Maciej SK Stryków - II miejsce
Bieniek Jakub SK Zapolice - III miejsce
Strzelecki Michał SK Stryków - III miejsce
Wyścig scratch:
Strzelecki Michał SK Stryków - I miejsce
Zelcer Bartosz SK Stryków - I miejsce
Stefański Maciej SK Stryków - II miejsce
Patora Aleksandra SK Stryków - III miejsce
W niedzielę, drugiego dnia zawodów zawodnicy i zawodniczki stanęli na starcie w wyścigu eliminacyjnym i w wyścigu punktowym.
Medalistami zostali:
Wyścig Eliminacyjny:
Chojnacka Barbara SK Stryków - I miejsce
Zelcer Bartosz SK Stryków - I miejsce
Stefański Maciej SK Stryków - II miejsce
Pacholec Erik SK Stryków - II miejsce
Strzelecki Michał SK Stryków - III miejsce
Patora Aleksandra SK Stryków - III miejsce
Wyścig punktowy:
Pacholec Erik SK Stryków - I miejsce
Zelcer Bartosz SK Stryków - I miejsce
Chojnacka Barbara SK Stryków - II miejse
Bieniek Jakub SK Zapolice - III miejsce
Strzelecki Michał - III miejsce
Medalistom, uczestnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy
osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w zbliżającym się sezonie 2020.


© 2015 LOZKOL.PL. All Rights Reserved. Designed By TOMKAM.PL