facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

Trzeci dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zaowocował kolejnym sukcesem zawodniczki KS Społem Łódź Marii Klamut, która z czasem przejazdu 2:33,350 sięgnęła po zwycięstwo w wyścigu na 2 km, dorzucając do dorobku medalowego województwa łódzkiego, drugi złoty medal!!!
W wyścigu indywidualnym na 2 km
6 miejsce z czasem 2:39,610 zajęła Anna Samecka KS Społem Łódź,
a 11 miejsce z czasem 2:45,190 Zofia Konopa PTC DSV Pabianice.
Również 11 miejsce zajął Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków, który wykręcił czas 2:24,990.
W keirinie juniorki młodsze z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Kolarskim uplasowały się na następujących miejscach:
5 Matylda Głowacka KS Społem Łódź
12 Zofoa Konopa PTC DSV Pabianice
13 Oliwia Wylazłowska ZTS Glinnik
19Weronika Skrzyńska ZTS Glinnik
Juniorzy młodsi w tej konkurencji uplasowali się na miejscach:
9 Sebastian Szklarek LUKS Dwójka Stryków
11 Miłosz Szwed PTC DSV Pabianice
13 Kacper Chudy PTC DSV Pabianice
15 Aleksander Jałowski PTC DSV Pabianice
17 Igor Wolski PTC DSV Pabianice
Ostatnią rozgrywaną konkurencją na torze był madison, w którym zawodniczki KS Społem Łódź, Maria Klamut i Anna Samecka wywalczyły miejsce 4.
Juniorzy młodsi, reprezentanci PTC DSV Pabianice Miłosz Szwed i Rafał Fibakiewicz uplasowali się na miejscu 5 a Maciej Bajdor i Oskar Piasecki na miejscu 8.
Kolarze reprezentujący województwo łódzkie zgromadzili na swoim koncie pięć medali: dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
W klasyfikacji klubowej:
6 miejsce zajmuje KS Społem Łódź
7 miejsce PTC DSV Pabianice
13 miejsce LUKS Dwójka Stryków
23 miejsce ZTS Glinnik
W klasyfikacji województw województwo łódzkie plasuje się na miejscu 4.
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KOLARSTWIE TOROWYM -KOLEJNE DWA MEDALE ZAWODNICZEK KS SPOŁEM ŁÓDŹ !!!

olejne bardzo dobre wiadomości napływają do nas z toru w Pruszkowie, gdzie reprezentanci województwa łódzkiego rywalizują podczas zawodów OOM.
Brązowy medal wywalczyła Maria Klamut w wieloboju OMNIUM, a jej klubowa koleżanka Ania Samecka zajęła miejsce 8. Zosia Konopa PTC Pabianice uplasowała się na miejscu 13.
W sprintach srebro zdobyła Matylda Głowacka, która uległa jedynie zawodniczce z Grudziądza.
W wieloboju OMNIUM juniorów młodszych 6 miejsce wywalczył Maciej Bajdor PTC Pabianice, 9 Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków, 13 Kacper Chudy PTC Pabianice, 16 Aleksander Jałowski PTC Pabianice, 18 Miłosz Szwed PTC Pabianice i 22 Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków.
Zawodniczkom, zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy.
Do zakończenia rywalizacji w OOM pozostał jeszcze jeden dzień startowy w którym, rozegrane zostaną: keirin, 2 km i madison.
Reprezentantom województwa łódzkiego życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepsze rezultaty🙂
 
Wyniki:
 
 
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KOLARSTWIE TOROWYM – PRUSZKÓW 30.07-2.08.2022 DWA MEDALE DLA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO!!!

Dwa medale wywalczyli kolarze z województwa łódzkiego pierwszego dnia zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej właśnie na pruszkowskim welodromie.
 
Mistrzyniami Polski w wyścigu drużynowym zostały zawodniczki KS Społem Łódź, które jadąc w składzie: Matylda Głowacka, Maria Klamut, Anna Samecka i Katarzyna Bułeczka w eliminacjach uzyskały czas 3:41,280 a w finale 3:48,210. Dziewczyny prowadziły w tym wyścigu od samego początku i w finale pewnie sięgnęły po zwycięstwo.
 
W wyścigu drużynowym juniorów młodszych wystartowały dwie drużyny z okręgu łódzkiego : PTC Pabianice i LUKS Dwójka Stryków. W składzie tej pierwszej znaleźli się: Kacper Chudy, Aleksander Jałowski, Bajdor Maciej i Miłosz Szwed i w eliminacjach wykręcili czas 3:26,650 co dało im czwartą lokatę i awans do finału B.
W drugiej drużynie kręcili: Łukasz Machniewicz, Michał Strzelecki, Sebastian Szklarek i Jakub Gadecki. Kolarze Strykowa uzyskali czas 3:28,480 i zostali sklasyfikowani na miejscu 7.
W biegu finałowym, w drużynie PTC Pabianice nastąpiła zmiana i Maćka Bajdora zastąpił Igor Wolski. Drużyna uzyskała czas 3:23,670 i tym samym sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Polski. Warto dodać, że rezerwowym tej drużyny był Rafał Fibakiewicz, a w gotowości startowej był również Oskar Piasecki.
Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy.
 
W sprincie drużynowym juniorów młodszych wystartowały trzy drużyny z naszego okręgu.
7 miejsce z czasem 51,220 zajęła drużyna LUKS Dwójka Stryków w składzie Łukasz Machniewicz, Michał Strzelecki i Sebastian Szklarek.
10 miejsce z czasem 52,210 uzyskała I drużyna PTC Pabianice w składzie: Kacper Chudy, Aleksander Jałowski i Igor Wolski.
12 miejsce z czasem 54,110 uzyskała II drużyna PTC Pabianice w składzie: Oskar Piasecki, Rafał Fibakiewicz i Maciej Bajdor.
 
Dzisiaj, drugiego dnia OOM rozgrywane będziE OMNIUM i sprinty. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i trenerów i życzymy im powodzenia.
 
Wyniki: