facebook

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

   

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

hdfg hdfgh dfgh dfgh

fgh 

dfh

df

 gh

df 

 

Kontakt
ul. Północna 36
91 - 425 Łódź
e-mail: biuro@lozkol.pl

tel: 601-995-508 od 9 do 13

NIP: 725-121-36-36
REGON: 001058734
KRS: 0000179269

oxyvit

ZIEMIA ŁÓDZKA DLA MŁODZIKÓW OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI DLA KAT. MŁODZIK/MŁODZICZKA.

W sobotę 23 lipca na malowniczej trasie w Koźlu, do walki o jak najlepsze miejsca stanęli kolarze kategorii młodzik i młodziczka.
Dodatkową atrakcją tego wyścigu były premie lotne.
Dla młodziczek premię w wysokości 100 zł ufundował Wojciech Pożarlik, trener tej kategorii wiekowej w klubie LUKS Dwójka Stryków.
Premia lotna w Krucicach "Princess Lili Special Bonus", nazwanej od imienia córki trenera Wojciecha Pożarlika padła łupem Viktorii Olejarczyk Świętokrzyska Fundacja Sportu Daleszyce, która długi czas jechała w samotnym odjeździe.
Ostatecznie najszybszą młodziczką tego wyścigu była Magdalena Ciołek LUKS Dwójka Stryków, która pewnie sięgnęła po zwycięstwo przyprowadzając na metę grupę 4 zawodniczek.
Premię lotną w młodzikach "Krę-Ciołki Special Bonus" - nazwaną od firmy animacyjnej Państwa Julii i Łukasza Ciołków zgarnął Jan Bajdor PTC Pabianice, który również wygrał ten wyścig.
Wszystkim uczestnikom wyścigu dziękujemy za przybycie i wspaniałą atmosferę rywalizacji.
Dziękujemy firmie SOS Medica za zabezpieczenie medyczne, Mamom zawodników za wspaniały poczęstunek, policji, straży i motocyklistom za wspaniałe zabezpieczenie, p. Tomaszowi Olbanowi za relację na żywo oraz Klubowi LUKS Dwójka Stryków za pomoc w organizacji.
 
Wyniki:
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSWA MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM DLA WOJ. ŁÓDZKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.

W sobotę 23 lipca w Koźlu koło Strykowa rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w kolarstwie szosowym dla woj. łódzkiego i świętokrzyskiego.
Młodzi kolarze ścigali się na rundzie o długości 6,4 km. Młodzicy pokonywali ten dystans 6 razy, a młodziczki 4.
 
Najszybszym młodzikiem tego wyścigu okazał się Janek Bajdor PTC Pabianice, który wraz z Jakubem Pacholcem ZTS Glinnik, Bartoszem Zelcerem ZTS Glinnik i Patrykiem Dudą MKS CYCLO-KORONA KIELCE większą część dystansu pokonali jadąc w czteroosobowej ucieczce.
Miejsce 2,3,4 zajęli kolejno Jakub, Bartosz i Patryk.
Miejsce 5 wywalczył Adrian Niewiadomski PTC Pabianice, który przyprowadził kolejną grupę zawodników. Pozostawił za sobą Miłosza Grochockiego LUKS Dwójka Stryków, który zajął miejsce 6, Wojciecha Pukowskiego KK Tramwajarz miejsce 7, Krystiana Kiedosa MLKS Wieluń miejsce 9 i Jakuba Michalaka MLKS Wieluń miejsce 10.
11 miejsce zajął Mateusz Klotz LUKS Dwójka Stryków, 12 Jakub Maciak LUKS Dwjka Stryków, 13 Maksymilian Dąbrowski PTC Pabianice, 14Julian Paszkiewicz WKK Wieruszów, 15 Kamil Jastrzębowski LUKS Dwójka Stryków i 16 Mikołaj Bednarek ZTS Glinnik.
 
Wśród młodziczek najlepsza była Magdalena Ciołek LUKS Dwójka Stryków. Miejsce 4 zajęła Zofia Glinka MLKS Wieluń, 5 była Nina Polit LUKS Dwójka Stryków, 6 Elvira Zolotarenko KS Społem Łódź, a 8 Klaudia Piasecka PTC Pabianice.
 
Klasyfikacja klubowa kształtuje się następująco:
1 miejsce LUKS Dwójka Stryków
2 miejsce Świętokrzyska Fundacja Sportu Daleszyce
3 miejsce PTC Pabianice
 
Serdecznegratulacjekierujemy do wszystkich zawodniczek, zawodników i ich trenerów.
Podziękowania za pomoc przy organizacji tych zawodów kierujemy w stronę klubu Luks Dwójka Stryków i wszystkich zaangażowanych w organizację osób.
 
Wyniki:
 
 
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KOLARSTWIE SZOSOWYM ZA NAMI.  MICHAŁ STRZELECKI LUKS DWÓJKA STRYKÓW ZE SREBREM W WYŚCIGU ZE STARTU WSPÓLNEGO!!!

W dniach 14-16.07.2022 w Dobczycach rozegrana została Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym.

W czwartek 14 lipca zawodnicy i zawodniczki kategorii junior młodszy przystąpili do rywalizacji na trasie o długości 9,2 km.

Przedstawiciele okręgu łódzkiego spisali się następująco:

Juniorki młodsze:

5 miejsce Maria Klamut KS Społem Łódź

7 Samecka Anna KS Społem Łódź

11 Matylda Głoacka KS Społem Łódź

21 Zofia Konopa PTC Pabianice

25 Paulina Lipieta MLKS Wieluń

28 Natalia Pietrzak MLKS Wielu

35 Julia Pietrzak mLKAS Wieluń

36 Klaudia Piśniak MLKS Wieluń

Junior młodszy:

7 miejsce Miłosz Szwed PTC Pabianice

10 Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków

46 Jakub Gadecki LUKS Dwójka Stryków

W sobotę trasa juniorek młodszych liczyła sobie 58 km, a juniorów młodszych 87 km. Była kręta pagórkowata i wymagająca ale też i ciekawa.

Juniorki młodsze województwa łódzkiego wywalczyły następujące miejsca:

8 Anna Samecka KS Społem Łódź

10 Maria Klamut KS Społem Łódź

13 Julia Pietrzak MLKS Wieluń

20 Paulina Lipieta MLKS Wieluń

24 Zofia Konopa PTC Pabianice

32 Natalia Pietrzak MLKS Wieluń

34 Klaudia Piśniak MLKS Wieluń

38 Matylda Głowacka KS Społem Łódź

Junior młodszy:

2 Michał Strzelecki LUKS Dwójka Stryków,

13 Kacper Chudy PTC Pabianice

22 Łukasz Machniewicz LUKS Dwójka Stryków

40 Oskar Piasecki PTC Pabianice

61 Maciej Bajdor PTC Pabianice

68 Miłosz Szwed PTC Pabianice

72 Igor Wolski PTC Pabianice

Klasyfikacja klubowa przedstawia się następująco:

5 miejsce KS Społem Łódź 19 punktów

11 miejsce LUKS Dwójka Stryków 13 punktów

16 PTC Pabianice 11 punktów

28 MLKS Wieluń 5 punktów

Wywalczone przez zawodniczki i zawodników miejsca, pozwoliły naszemu okręgowi , na zajęcie 4 miejsca w klasyfikacji województw z łączną ilością 48 punktów.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek oraz ich trenerów.

Wyniki:

Jazda indywidualna na czas

Wyścig ze startu wspólnego